Rijschool RijZeker

Rijschool RijZeker Recensies

Uitstekende beoordeling
4.9 | 141 Recensies
Trustindex Geverifieerd Bedrijf
Rijschool RijZeker
Schrijf een recensie

Score van Rijschool RijZeker: 4.9 van de 5 op basis van 141 recensies

Trustindex 4.9 | 141 totaal

Verdeling van de scores

137 stuks
0 stuk
0 stuk
0 stuk
4 stuks
Bron filter

Wat klanten zeggen over Rijschool RijZeker

Recente recensies

Trish de Zutter
Trish de Zutter 2026.10.15
Ik had mijn rijbewijs al maar had al jaren niet meer gereden. Ik voelde me heel onzeker in de auto. Toen heb ik rijlessen genomen, later heb ik nog een aantal parkeer lessen. Nordin heeft mij alles prima aangeleerd. Ik ben heel blij dat ik nu weer durf te gaan rijden. Nordin super bedankt voor alles. Een zeker ook voor je geduld.
Rapport
Dion
Dion 2026.10.07
Ik ben me rijinstructeur nordin heel dankbaar dat me van begin tot einde fantastisch heeft geholpen was een gezellige en leerzame tijd 🤩🤩
Rapport
Sanne
Sanne 2026.09.30
Vandaag geslaagd voor het rijexamen in 1 keer! In maar 5 maanden tijd. 2 vakanties waarvan ik 5 weken niet kon lessen en maar 23 lessen totaal ben ik gewoon flabergasted dat het is gelukt! Een heel groot bedankje aan mijn rijinstructeur Nordin, door hem begon ik minder aan mijzelf te twijfelen en meer zelfverzekerd te zijn want hij zei je kan het dus toen deed ik het. Dankjewel voor de leuke tijd en de lessen. Tip voor de andere (toekomstige) leerlingen. Geloof in jezelf dan komt het vanzelf wel goed :)
Rapport
Nataliia Olefirenko
Nataliia Olefirenko 2026.09.15
Een ongelooflijke reis samen! 🚗❤️ Vanaf het begin heb ik altijd de steun, hulp en betrokkenheid van Angelo en Linda gevoeld. Ook op de momenten dat het even moeilijk was, bleven zij mij motiveren en vertrouwen in mij houden. Ik ben ontzettend dankbaar voor hun geduld, persoonlijke begeleiding en professionaliteit. Het zijn echte vakmensen die niet alleen leren autorijden, maar je ook helpen om meer vertrouwen in jezelf te krijgen. Dank jullie wel voor alles! Ik ben heel blij dat ik deze weg samen met jullie heb mogen afleggen. 🙏🏼✨
Rapport
Joran van Heest
Joran van Heest 2026.08.28
Zeer goed ervaring gehad met RijZeker. Ervaren, behulpvolle instructeurs.
Rapport
Ollie Eisenbart
Ollie Eisenbart 2026.08.03
Op aanbeveling van een vriend bij Sifra gaan lessen en ik ben er zo blij mee geweest! Sifra legt dingen super duidelijk uit, blijft lekker rustig en straalt meteen uit dat ze vertrouwen in je heeft. Alleen jammer dat ze vanaf nu niet meer naast me in de auto zit als ik ga rijden, want de lessen waren ook nog eens hardstikke gezellig. Ik kan RijZeker, en specifiek Sifra, echt alleen maar aanbevelen!
Rapport
Joy& Elisa
Joy& Elisa 2026.07.24
Rapport
Antoine Chalopin
Antoine Chalopin 2026.07.22
I chose the speed course in English and would like to thank the instructor Sifra. The process was super fast and easy to manage through their app. The license took about 2 weeks total and have no complaints at all. As an English speaker in the Netherlands I have to say the instructor’s English level is perfect therefore if any students or general English only speakers are looking for an easy going and well spoken driving school I really recommend Rijzeker.
Rapport
Aj Dijkshoorn
Aj Dijkshoorn 2026.07.15
Vandaag mijn rijbewijs voor de auto in een keer gehaald. Zeker een aanrader als je een spoedopleiding voor je praktijk wilt doen! Ik heb lessen gehad van Vicky en ben super tevreden. Ze legt alles rustig en duidelijk uit, geeft goede feedback over wat beter kan, maar zegt ook juist wat je goed doet. Dat geeft veel vertrouwen tijdens het rijden. Ook als iets een keer minder gaat dan de vorige les, blijft ze rustig en helpt ze je weer op weg. Je voelt je snel op je gemak en leert daardoor veel en ook goed. Echt een fijne rijschool en een top instructrice! Denkt met je mee met de (school/werk/privé) planningen op maat ongeacht je student of al werkende bent!
Rapport
Helena Cruz Charrao
Helena Cruz Charrao 2026.07.13
beveelt aan
Top rijschool! Dankzij de hulp van Sifra heb ik mijn rijbewijs gehaald. De lessen waren altijd leerzaam én supergezellig. Zeker een aanrader!
Rapport
h Cc
h Cc 2026.07.13
Rapport
Marciano Silva
Marciano Silva 2026.07.06
Ik wil graag Vicky bedanken voor de begeleiding en de leuke lessen. Zonder haar had ik mijn rijbewijs zeker niet kunnen halen😉
Rapport
Hammad Ahamd
Hammad Ahamd 2026.05.20
I really enjoyed my lessons here. The instructor helped me improve my confidence and driving skills step by step. Even though I passed on my second try, I always felt supported and motivated. Thank you for everything!
Rapport
Samantha Wederfoort
Samantha Wederfoort 2026.05.19
beveelt aan
Vandaag mijn rijbewijs gehaald!! 🚗🎉 Heel erg bedankt aan Rijschool RijZeker en in het bijzonder aan mijn rijinstructeur Nordin voor de gezelligste en vooral leerzame rijlessen! 😁 Ik kijk met een heel fijn gevoel terug op mijn ervaring bij Rijschool RijZeker. Ook het inplannen van lessen ging altijd supermakkelijk en snel via de app, waarin je zelf je beschikbaarheid kunt aangeven. Dat vond ik persoonlijk erg fijn!
Rapport
Samantha Wederfoort
Samantha Wederfoort 2026.05.19
Vandaag mijn rijbewijs gehaald!! 🚗🎉 Heel erg bedankt aan Rijschool RijZeker en in het bijzonder aan mijn rijinstructeur Nordin voor de gezelligste en vooral leerzame rijlessen! 😁 Ik kijk met een heel fijn gevoel terug op mijn ervaring bij Rijschool RijZeker. Ook het inplannen van lessen ging altijd supermakkelijk en snel via de app, waarin je zelf je beschikbaarheid kunt aangeven. Dat vond ik persoonlijk erg fijn!
Rapport
Mireille Simo Tachago
Mireille Simo Tachago 2026.05.04
Geslaagd in één keer🥳🎉. Hartelijk dank aan mijn Rijinstructeur Nordin, met wie we 3 maanden hard hebben gewerkt, hij is zo geduldig, hij heeft al zijn tijd en energie gegeven om me te laten slagen. Bedankt Rijzeker jullie zijn de best😃 .
Rapport
dylan vd
dylan vd 2026.04.09
Ik heb een spoedcursus gedaan bij Rijzeker met Sifra en Nordin. Ze vullen elkaar goed aan en de tips en inzichten sluiten mooi op elkaar aan, waardoor je snel leert en je eigen inzicht kunt creëren. De communicatie was duidelijk en alles kon flexibel ingepland worden rond mijn eigen rooster, wat echt ideaal was. Zeker een aanrader als je goede en leuke rijlessen zoekt!
Rapport
Melanie Castillo
Melanie Castillo 2026.04.07
beveelt aan
I just passed my driving exam today, and I couldn’t be more grateful for the amazing support I received from this school! A special thank you to my instructor, Nordin, who truly made all the difference throughout this journey. Your patience, clear explanations, and constant encouragement helped me build not just the skills to pass the exam, but the confidence to drive safely and independently. I highly recommend this driving school to anyone looking for professional and supportive lessons. Thank you again for everything! 🚗💨
Rapport
Melanie D. Castillo
Melanie D. Castillo 2026.04.07
I just passed my driving exam today, and I couldn’t be more grateful for the amazing support I received from this school! A special thank you to my instructor, Nordin, who truly made all the difference throughout this journey. Your patience, clear explanations, and constant encouragement helped me build not just the skills to pass the exam, but the confidence to drive safely and independently. I highly recommend this driving school to anyone looking for professional and supportive lessons. Thank you again for everything! 🚗💨
Rapport
Scarlett Dingemanse
Scarlett Dingemanse 2026.03.24
Na een moeizame start bij een andere Rijschool waardoor ik eigenlijk niet eens meer wilde leren autorijden. Heeft Nordin mij toch het zelf vertrouwen gegeven om door tegaan, en ben ik dan nu eindelijk geslaagd Lieve Nordin bedankt voor alles als ik jou niet had was ik allang gestopt
Rapport

Veelgestelde vragen over Rijschool RijZeker

Hoeveel recensies heeft Rijschool RijZeker?

Rijschool RijZeker heeft 141 recensies op Trustindex, verzameld via Google, Facebook en Trustindex.

Wat is de gemiddelde beoordeling van Rijschool RijZeker?

Rijschool RijZeker scoort 4.9 van de 5 op basis van 141 recensies. 97% van de beoordelaars gaf vijf sterren.

Zijn de recensies over Rijschool RijZeker geverifieerd?

Trustindex modereert elke recensie en controleert vóór publicatie of deze afkomstig is van een echt, actief reviewplatform.

Hoe schrijf ik een recensie over Rijschool RijZeker?

Gebruik de knop “Schrijf een recensie” op deze pagina om je eigen ervaring met Rijschool RijZeker te delen.

Schrijf een recensie over Rijschool RijZeker

Schrijf een recensie
Verhoog je verkoop met klantbeoordelingen. Geen code nodig.
Maak een gratis account aan