Erjavčeva mountain hut at Vršič pass

Erjavčeva mountain hut at Vršič pass Recensies

Uitstekende beoordeling
4.6 | 4116 Recensies
Trustindex Geverifieerd Bedrijf
Erjavčeva mountain hut at Vršič pass
Schrijf een recensie

Score van Erjavčeva mountain hut at Vršič pass: 4.6 van de 5 op basis van 4,116 recensies

Trustindex 4.6 | 4116 totaal

Verdeling van de scores

3028 stuks
848 stuks
139 stuks
51 stuks
50 stuks
Bron filter

Wat klanten zeggen over Erjavčeva mountain hut at Vršič pass

Recente recensies

klemen kastelic
klemen kastelic 2026.10.23
Rapport
Maître
Maître 2026.10.22
Nous avons dormi à une dizaine, collés les uns aux autres sous une charpente. Et ça pour 35€ la nuit, sans petit déjeuner (15€). Aucune prise vers les lits, on doit brancher nos affaires sur une multiprise où tout le monde mets ses affaires. Je trouve ça légèrement abusif. Le parquet grince à certains endroits, ce qui fait qu'on est réveillé la nuit par les gens qui vont aux toilettes qui sont un étage en dessous. Côté nourriture, c'était bon. Mais les prix sont vachement élevés. Le pire je pense était le chemin pour le parking... Il faut absolument refaire le chemin, il y a des trous partout, avec la pluie il y a des coulées, les motos ne sont pas du tout en sécurité ici. Même pour les voitures, je pense que c'est un enfer. Honnêtement, sans cette histoire de parking j'aurais sûrement mis une meilleure note.
Rapport
Veronika Bajrič
Veronika Bajrič 2026.10.21
Rapport
Dajenne Compeer
Dajenne Compeer 2026.10.20
Hier even gezeten en wat gegeten, leuk traditioneel eten, aan de goedkope kant (:
Rapport
Ralf Steckelbruck
Ralf Steckelbruck 2026.10.15
Nettes Personal
Rapport
Piotr Dreger
Piotr Dreger 2026.10.14
Schronisko górskie z klimatem, widokami i nawet parkingiem! Polecam, na 1 noc nawet prysznice z żetonami nie takie straszne.
Rapport
Alexander Ashton
Alexander Ashton 2026.10.13
Cool place to visit, hot chocolate is amazing
Rapport
davor rendulic
davor rendulic 2026.10.10
Rapport
Elena Danevska
Elena Danevska 2026.10.06
We have been to the restaurant only. + The food was good and the views were amazing. - It’s overpriced. - The guests need to pay for toilet usage, which is bizarre.
Rapport
jacek wojcik
jacek wojcik 2026.09.30
Nie nocowałem ale schronisko fajne w pięknym miejscu przy trasie rowerowe , pieszej i samochodowej super kuchnia i obsługa na luzie tak trzymac
Rapport
Lubomír Sedlák
Lubomír Sedlák 2026.09.24
Rapport
Heidyzo ..
Heidyzo .. 2026.09.17
Der Blick ist absolut schön.
Rapport
Rafael Tecza
Rafael Tecza 2026.09.16
Rapport
Klasyczni.w.podróży
Klasyczni.w.podróży 2026.09.16
Trasa dosyć wymagająca, można przegrzać hamulce ;), ale jak to mówią warta grzechu. Piękne widoki na góry i doliny. Na miejscu trochę ciasno dlatego pobieramy bilecik na wjazd, gdy aut jest zs dużo po prostu nas nie wpuszczą. Prawie na szczycie fajna knajpka z możliwością noclegu. Obłędnie smaczne papryczki i bogracz. Obsługa bardzo uprzejma. Polecam!
Rapport
Mary Clare
Mary Clare 2026.09.12
Trustindex Geverifieerd
We LOVED our stay here. I don’t think there could be a more unique and beautiful location. The hut itself was very clean and the food was very good.
Rapport
zvonac gmail
zvonac gmail 2026.09.07
Rapport
Andrea
Andrea 2026.09.06
Wouldn't recommend the food here - overpriced and below average. The only good thing is the view.
Rapport
Andrea Marcheggiani
Andrea Marcheggiani 2026.09.06
Rapport
narcisa poljak
narcisa poljak 2026.09.04
oduševljene sestrice Sestra i ja smo prespavale 21.5.26. u Erjavčevoj koči nakon povratka iz Bovca. Vršič i ova prekrasna kuća i osoblje, čistoća, urednost, kreativnost, odlična jela i Ajdovska deklica koja nas je čuvala s Prisojnika...učinili su naš boravak nezaboravnim. Imamo želju ponovo doći iz naše baze na Savici. Sve čestitke mladoj ekipi, riječi ne mogu opisati taj ugodan ambijent. I našu sobicu ˝GRS˝:) Veliko hvala i poljupci iz Splita. Narcisa Pojak i Jasminka Šarić
Datum ervaring: 21 May, 2026
Rapport
Liz
Liz 2026.09.04
Trustindex Geverifieerd
So fun
Rapport

Veelgestelde vragen over Erjavčeva mountain hut at Vršič pass

Hoeveel recensies heeft Erjavčeva mountain hut at Vršič pass?

Erjavčeva mountain hut at Vršič pass heeft 4,116 recensies op Trustindex, verzameld via Booking, Google, Airbnb, Tripadvisor en Trustindex.

Wat is de gemiddelde beoordeling van Erjavčeva mountain hut at Vršič pass?

Erjavčeva mountain hut at Vršič pass scoort 4.6 van de 5 op basis van 4,116 recensies. 74% van de beoordelaars gaf vijf sterren.

Zijn de recensies over Erjavčeva mountain hut at Vršič pass geverifieerd?

Trustindex modereert elke recensie en controleert vóór publicatie of deze afkomstig is van een echt, actief reviewplatform.

Hoe schrijf ik een recensie over Erjavčeva mountain hut at Vršič pass?

Gebruik de knop “Schrijf een recensie” op deze pagina om je eigen ervaring met Erjavčeva mountain hut at Vršič pass te delen.

Schrijf een recensie over Erjavčeva mountain hut at Vršič pass

Schrijf een recensie
Verhoog je verkoop met klantbeoordelingen. Geen code nodig.
Maak een gratis account aan