Anttoora Holiday Village

Anttoora Holiday Village Recensioner

Utmärkt omdöme
4.5 | 164 Recensioner
Trustindex Verifierat företag
Anttoora Holiday Village
Skriva en recension

Betyg för Anttoora Holiday Village: 4.5 av 5 baserat på 164 recensioner

Trustindex 4.5 | 164 totalt

Betygsfördelning

109 st
40 st
7 st
4 st
4 st
Källfilter

Vad kunderna säger om Anttoora Holiday Village

Senaste recensionerna

Susanna
Susanna 2026.09.25
10
Trustindex Verifierad
Rauhallinen ja idyllinen perheloma ☺Ihana rauhallinen sijainti lasten kanssa. Lapsilla oli tilaa temmeltää pihalla. Oma sauna ja palju kruunasivat viihtyisän mökin. Lyhyen matkan päässä olivat yyterin ranta ja reposaari.
Rapportera
Marttila
Marttila 2026.09.14
8
Trustindex Verifierad
Rapportera
Veera
Veera 2026.09.11
5
Trustindex Verifierad
☺Kaunis ympäristö ☹Bookingin varauksen mukaan olin varannut Huvila-majoituksen, Paikalle päästyäni majoitus olikin Rantasauna A. Näiden kahden välillä on varustuksessa ja tilassa iso ero. Kysyin asiaa majoittajalta, ja hänen mukaan hänen varauksissa, jonka hän näytti, näkyy Rantasauna A. Minulla kuitenkin näkyi Huvila omissa vahvistuksessa. Vietimme varauksen ajan Rantasauna A:ssa, Tarkoitus oli, että muutama tuttavamme olisi käynyt, mutta onneksi he eivät tulleet, koska Rantasaunaan ei mahdu kuin 2 hlöä, Huvila on tilavampi, ja varusteet toiset. Varaus ei vastannut sitä mitä varasin.
Rapportera
Svara från Anttoora Holiday Village
Hei,

Kiitos palautteestasi. On harmillista, että majoitus aiheutti väärinkäsityksen. Haluamme kuitenkin selventää, että Booking.com nimeää majoitusyksiköt automaattisesti omien standardinimikkeidensä (kuten "Huvila") mukaan.

Majoitusta varattaessa kyseisen yksikön tarkat tiedot, kuten valokuvat ja 22 m² neliökoko, ovat aina selkeästi nähtävillä.

Ystävällisin terveisin
Hardy Dieter
Anttooran Lomakylä
Jani
Jani 2026.09.07
9
Trustindex Verifierad
Onnistunut kalastusviikinloppu ☺Siisti ja rauhallinen paikka ja mökissä oli kaikki kunnossa. Myös veneenlaskupaikka oli hyvä ja isäntä todella ystävällinen. ☹Mökki hieman ahdas kahdeksalle hengelle, mutta kaveriporukan kalastusviikonloppuun se riitti.
Rapportera
Heidi
Heidi 2026.08.30
Trustindex Verifierad
Kiitos majoituksesta! Kohde oli juuri meidän tarpeidemme mukainen ja majoittaja todella joustava ja vastasi nopeasti!
Rapportera
Kristo
Kristo 2026.08.23
Siisti paikka ja hyvä palvelu.
Rapportera
Petra
Petra 2026.08.15
7
Trustindex Verifierad
☹Sauna und Hot Tube waren als Ausstattung ohne Aufpreis ausgewiesen, man musste aber dafür bezahlen- und auch noch echt viel.
Rapportera
Svara från Anttoora Holiday Village
Thank you for your feedback. We would like to clarify that all our properties include a sauna, which is fully free and available for our guests to use. However, there is an additional fee for using the hot tub. This extra charge is explicitly stated in our listing under the 'Important Details' and 'Facilities' sections, and it is also included in the automated messages sent immediately after booking. We always aim for full transparency and regret if this caused any confusion during your stay.
Petra
Petra 2026.08.11
8
Trustindex Verifierad
Nette Unterkunft in wunderschöner und ruhiger Umgebung ☺Sehr schöne Lage, tolle Sauna im Haus incl., Motorboot gegen Aufpreis, ruhige Umgebung, sehr netter Vermieter, Anlage sehr gepflegt! Dart- und Boulespiel am Haus und Fußballplatz nebenan vorhanden. Toller Ausblick auf‘s Wasser, schöner Steg nur 5m weg vom Haus ☹Die Betten in unserem Haus waren sehr einfach und unbequem.
Rapportera
Pirjo Hakkarainen
Pirjo Hakkarainen 2026.08.04
Todella mukava siisti huoneisto hienolla paikalla merimaisema hyvä ,koko alue hoidettu hyvin,voin suositella jokaiselle🙋☀️👍
Rapportera
Svara från Anttoora Holiday Village 2026.08.04
Kiva jos viihdyit mutta hieman ihmetyttää vain yksi tähti. Annoit kuitenkin hyvät arvostelut muutoin. Terveisin Anttooran Lomakylä
Wolfgang
Wolfgang 2026.07.27
8
Trustindex Verifierad
Sehr empfehlenswerte Unterkunft, Gastgeber sehr nett und zuvorkommend. ☺Tolle Lage, gute Ausstattung der Unterkunft, sehr ruhig trotz „Nachbaren“ ☹Die frei zugänglichen Schuppen ein wenig unaufgeräumt, aber nicht störend und vielleicht eine Momentaufnahme.
Rapportera
Iiris
Iiris 2026.06.28
Trustindex Verifierad
Viikonlopun majoittuminen sujui mukavasti, 7 aikuiselle yleiset tilat hieman ahtaat.
Rapportera
Mehedi Hasan Bijoy
Mehedi Hasan Bijoy 2026.06.27
We recently had the pleasure of staying at this wonderful summer cottage, and it was a truly relaxing experience. The cottage itself was cozy, clean, and well-equipped with everything we needed for a comfortable stay. One of the highlights was the owner, who was exceptionally kind and attentive. He thoughtfully checked in with us from time to time to ensure we were comfortable and not disturbed, which made us feel genuinely cared for. Highly recommended for anyone who appreciates breathtaking natural beauty and a calm, refreshing environment.
Rapportera
tapio salo
tapio salo 2026.06.24
Rapportera
Teemu Niskanen
Teemu Niskanen 2026.06.15
Todella hyvällä paikalla, en lähtis ihan madalletulla autolla tänne ajelemaan , varoituksen sana!! Mutta hieno ranta ja mökit ja saunat uusittu, suosittelen lämpimästi...
Rapportera
Jesse Sandholm
Jesse Sandholm 2026.05.19
Rapportera
Remigijus
Remigijus 2026.05.14
10
Trustindex Verifierad
Exceptional
Rapportera
Marko
Marko 2026.05.03
10
Trustindex Verifierad
Excepcional ☺ Loistava laituri ja ramppi ☹ En saanu kalaa
Rapportera
Tepi69
Tepi69 2026.05.03
9
Trustindex Verifierad
Fantástico ☺ Upea merellinen ja rauhallinen paikka, hyvät sängyt ja siisteys. ☹ Hieman tuulinen ja kylmä keli, mutta sille ei voi mitään.
Rapportera

Vanliga frågor om Anttoora Holiday Village

Hur många recensioner har Anttoora Holiday Village?

Anttoora Holiday Village har 164 recensioner på Trustindex, insamlade från Google, Booking, Facebook, Airbnb och Trustindex.

Vilket genomsnittligt betyg har Anttoora Holiday Village?

Anttoora Holiday Village har betyget 4.5 av 5 baserat på 164 recensioner. 66% av recensenterna gav fem stjärnor.

Är recensionerna av Anttoora Holiday Village verifierade?

Trustindex modererar varje recension och kontrollerar att den har samlats in från en äkta, aktiv recensionsplattform innan den publiceras.

Hur skriver jag en recension av Anttoora Holiday Village?

Använd knappen ”Skriva en recension” på den här sidan för att dela din egen upplevelse av Anttoora Holiday Village.

Skriv en recension av Anttoora Holiday Village

Skriva en recension
Öka dina försäljningar med kundrecensioner. Ingen kodning krävs.
Skapa ett gratis konto