Celebra a Vida Resort

Celebra a Vida Resort Reviews

Excellent rating
5.0 | 122 reviews
Trustindex Verified Company
Celebra a Vida Resort
Write a review

Celebra a Vida Resort rating: 5.0 out of 5 from 122 reviews

Trustindex 5.0 | 122 total

Rating breakdown

121 pcs
1 pc
0 pc
0 pc
0 pc
Source filter

What customers say about Celebra a Vida Resort

Recent reviews

Linda Koolbergen
Linda Koolbergen 2026.10.19
Hele fijne plek om te verblijven in Fuseta. 4 vriendinnen hebben erg genoten. Mooie kamers, ruime keuken. Heerlijk buiten ontbijten met uitkijk op het zwembad. De eigenaren zijn vriendelijk en behulpzaam. 1 ochtend stond er zelfs wat lekkers op de tafel buiten wat hun voor ons hadden meegebracht, heel attent. We zouden er zo weer heen gaan, als je een fijne plek zoekt, ga daar heen.
Report
Cord
Cord 2026.10.15
Trustindex Verified
Wir haben uns von der ersten Minute an bei Astrid & Serge sehr wohlgefühlt. Besonders hat uns die liebevolle und herzliche Art der Gastgeber gefallen. Die Ausstattung des gesamten Resorts ist sehr hochwertig. In der Honesty Bar finden sich eine Vielzahl von Getränken, u.a. auch die Möglichkeit sich am morgen einen frischen O-Saft zu pressen. Der wunderschöne Pool lud zum Schwimmen und Verweilen ein. Restaurants und der Strand sowie die Fähre sind problemlos zu Fuß zu erreichen. Wir haben uns sehr gut erholt und kommen wieder.
Report
Ivanka
Ivanka 2026.10.12
Wat een fantastisch verblijf hebben wij gehad bij Celebra a Vida. Van een warm welkom, super mooi appartement en zwembad, kleine attenties tussendoor en leuke omgeving. Het ontbreekt aan niets in dit luxe complex. Astrid en Serge heel erg bedankt voor alles, we hebben genoten. Echt een aanrader!
Date of experience: 12 October, 2026
Report
Carin
Carin 2026.10.11
Trustindex Verified
Dit is nou zo’n plek waar alles klopt. Een pareltje die we tegen kwamen op zoek naar een last minute weekje naar de ☀️ Astrid en Serge zijn pas een ruim jaar bezig, maar ze bezitten de kunst van relaxte gastvrijheid en professionaliteit zo te combineren, waardoor je je meteen op je gemak voelt. Alles in de accommodatie klopt, er is echt over nagedacht. Heerlijke bedden, goed terras bij het appartement, mooi zwembad in een prachtige tuin. We werden zelfs verrast met een keer een zoete lekkernij bij de koffie en een hartig hapje bij de borrel. Volop heerlijke restaurantjes in de buurt, echt zo lekker gegeten. Top! En alles goed te lopen. Kortom, we hebben genoten met een grote G!
Report
Kathy
Kathy 2026.10.06
Trustindex Verified
I can’t say enough about Astrid & Serge’s listing. They are wonderful hosts, always available, helpful and kind. The accommodations are extremely clean, beautiful and so peaceful. We are a family of 5 including a baby. They were able to accommodate all of us. We had such a wonderful time and looking forward to returning to Astrid and Serge’s accommodations.
Report
David Vercammen
David Vercammen 2026.09.30
Serge & Astrid are very friendly people. Everything is available, and if not, they will help. We stayed with our 1-year old kid, and it was great. Short walk from both supermarkt, train station and Beach. The appartement is big and has everything you need, or more!
Report
Reply from Celebra a Vida Resort 2026.10.02
Thank you so much for the great review! We are very happy you really enjoyed your holiday with us 🙏🏻
Gilles Schepers
Gilles Schepers 2026.09.28
Topverblijf. Super ontvangen door Astrid en Serge in hun prachtig complex. Zeer mooie, ruime appartementen met kwalitatie materialen. Honesty bar met o.a. vers appelsiensap om de dag te starten. We kregen ook nog lekkere verrassingen! Een absolute aanrader.
Report
Reply from Celebra a Vida Resort 2026.09.28
Super bedankt voor jullie mooie review Gilles! Heel leuk dat jullie bij ons verbleven 🙏🏻🤗
Torsten
Torsten 2026.09.26
Trustindex Verified
Astrid und Serge sind sehr aufmerksam, immer ansprechbar aber niemals aufdringlich.Loft und Außenanlagen toll gestaltet, sehr gepflegt, angenehm ruhige Unterkunft.
Report
Didier
Didier 2026.09.26
Trustindex Verified
Quelle Splendide résidence!Le logement est de très haute qualité, l'électroménager exceptionnel, tout est d’une propreté irréprochable. . Astrid et Serge, toujours discrets, sont attentifs au moindre détail pour que le séjour soit fantastique et il le fût.A un cadeau de bienvenue et plusieurs surprises gastronomiques offertes par nos hôtes durant la semaine s'ajoute un petit magasin malin et nécessaire dans l'enceinte de la résidence, il est proposé et géré à la confiance mutuelle.On y retournera sans aucun doute.
Report
Marcel van Vliet
Marcel van Vliet 2026.09.22
Wij waren al een beetje voorbereid door vrienden die al eerder bij Celebra a Vida waren geweest, maar dit is écht hosting NEXT LEVEL! Het resort ziet er prachtig en zeer verzorgd uit, met een mooie tuin, een heerlijk zwembad en nog veel meer. In de kamers is werkelijk aan alles gedacht. De appartementen zijn schoon, ruim en voorzien van alle gemak en comfort. Een absolute bonus is het grote, prachtige terras/balkon bij de appartementen, waar je ’s ochtends heerlijk van je ontbijt kunt genieten en ’s avonds met een drankje de dag kunt afsluiten. Bij Serge en Astrid voel je je vanaf minuut één welkom. Dat begint al met de mails vanaf het moment van boeken: de vriendelijkheid en persoonlijke aandacht spatten ervan af. De kers op de taart was de mail met de vraag: “Hoe wil je slapen?” Hoe persoonlijk wil je het hebben? 😊 Bij aankomst wordt uitgebreid de tijd genomen om je wegwijs te maken op het resort en alles uit te leggen. Tijdens ons verblijf werden we bovendien nog twee keer verrast met heerlijke lekkernijen van de gastheer en gastvrouw. Echt top! Dankzij alle leuke tips van de eigenaren kun je ontzettend veel ontdekken in Fuseta en de omgeving. Fuseta is een klein, karakteristiek Portugees vissersdorpje met een gezellig dorpsplein en leuke restaurantjes. Met de ferry kun je naar Ilha da Fuseta, met haar prachtige stranden die uitstekend geschikt zijn voor een heerlijke wandeling. Kortom: ben je op zoek naar een kleinschalig resort met uitstekende faciliteiten én een geweldige persoonlijke service? Dan is Celebra a Vida absoluut de plek waar je moet zijn! Wij gaan zeker nog een keer terug om misschien wel dubbel zo hard te genieten van alles wat Celebra a Vida te bieden heeft! ❤️
Report
Reply from Celebra a Vida Resort 2026.09.23
Dank je wel Marcel voor deze geweldige review 🤗
Wij zijn heel blij dat jullie zo genoten hebben. Super als jullie weer terugkomen !
Roberto Carvalho
Roberto Carvalho 2026.09.21
Report
Reply from Celebra a Vida Resort 2026.09.23
Olá Ricardo, thank you for your review! We'd love to look into your experience, but we're unable to find a stay under your name in our booking system. Could you share your booking number or the dates of your stay with us via ola@celebraavida.com? We'd be happy to look into this for you. Sunny greetings,
Astrid & Serge, Celebra a Vida Resort
Detlev
Detlev 2026.09.19
Trustindex Verified
Wir hatten eine wunderbare Zeit bei Astrid & Serge! Die Unterkunft und die gesamte Anlage sind liebevoll und mit tollen Details angelegt, und wir sind sehr verwöhnt worden! Vielen lieben Dank nochmal! 🥰 Es war alles da, was man braucht. Und es war herrlich ruhig. Die Honesty Bar ist toll, z.B. für frischen Orangensaft morgens. Der Guide mit den vielen Tipps, von denen wir während des Aufenthaltes quasi gelebt haben, ist super!Fazit: Man merkt, wie viel Liebe und Leidenschaft in dem kleinen Resort stecken! Wir kommen gerne wieder!Vielen herzlichen Dank für die schöne Zeit! 🤗
Report
Mike
Mike 2026.09.14
Trustindex Verified
Lovely modern accommodation on a small, but private complex just a 15 min walk into the village of Fuseta. Very welcoming and generous hosts living on the complex so easy to contact and went out of their way to make sure we enjoyed our trip. Fridge was well stocked with wine and beers when we arrived. Enjoyed the honesty shop on the complex where you could buy wines, beers and freshly squeezed orange juice. Pool was never very busy and always very welcoming on Portugals hottest days. Liked the HOT shower when leaving the pool. Overall a very pleasant oasis in a busy seaside area
Report
Muriel
Muriel 2026.09.13
Trustindex Verified
Beautiful modern Loft. Exactly as described. If you looking for quiet & relaxation this is the perfect place.
Report
Marc
Marc 2026.09.12
Trustindex Verified
Séjour mémorable! Astrid & Serge sont des hôtes exceptionnel, tout est parfait. Site enchanteur, ambiance relaxante. Nous y retournerons un jour.Merci encore
Report
Jac Vermeer
Jac Vermeer 2026.09.06
Een buitengewoon verblijf in Celebra a Vida. Ik heb heel veel locaties gezien in mijn leven en dit is echt TOP. Een fantastisch mini-resort met luxe kamers waar aan alles is gedacht en een heerlijk zwembad met een goed gevulde honesty bar. De omgeving is afwisselend, leuke stadjes om te ontdekken, goed bereikbaar met het treintje. Veel restaurants op loopafstand, net als het strand en eilandjes voor de kust. Mooie omgeving om te wandelen, fietsen en hardlopen. Astrid en Serge zijn super gastvrij en staan voor je klaar met leuke tips en soms een lekkere verrassing. Voor ons was dit de tweede verblijf en zeker niet de laatste!
Report
Reply from Celebra a Vida Resort 2026.09.07
Dank je wel voor de mooie woorden Jac🙏🏻 Super dat jullie weer onze gasten waren!
Alison
Alison 2026.09.04
Trustindex Verified
The level of hospitality shown by Serge & Astrid is exceptional. They have thought of everything plus much more. Everything in the accommodation was of a superior quality, and we felt completely relaxed and a little spoilt! The honesty shop is a great idea, and their home made limoncello was absolutely delicious. We will definitely return!
Report
Alan
Alan 2026.09.03
Trustindex Verified
Both Astrid and Serge were very helpful and welcoming and they have a lovely place
Report
Birte
Birte 2026.08.30
Trustindex Verified
Alles war ausgezeichnet! Wir hatten einen fantastischen Urlaub bei den Beiden. Sie haben wirklich ein Paradies geschaffen. Die Wohnung ist top ausgestattet, besonders wenn man selber kochen möchte ist alles vorhanden. Wir mochten den frischen Orangensaft am Morgen, den Ice backpack für den Strand, den großen Kühlschrank, die scharfen Messer und die flauschigen Handtücher besonders! Das Örtchen ist beschaulich. Von dort kann man die Algarve gut erkunden. Die Website der Unterkunft hilft beim finden von Tipps und Ratschlägen. Vielen Dank!
Report
Caroline Minshell
Caroline Minshell 2026.08.29
Serge and Astrid were the best Air BnB hosts that we have ever had. Generous, helpful. Beautiful apartment so well designed with separate suites and large open plan with superb kitchen. Drinks in fridge and room full of more on complex. They catered for everything and were always on hand. Fuseta is a lovely fishing village with its own beach and barrier island. Full of good restaurants and bars. Even a rail link to Algarve towns.
Report
Reply from Celebra a Vida Resort 2026.09.01
Thank you so much Caroline! It was great to have you as our guests 🤗

Frequently asked questions about Celebra a Vida Resort

How many reviews does Celebra a Vida Resort have?

Celebra a Vida Resort has 122 reviews on Trustindex, collected from Google, Airbnb and Trustindex.

What is Celebra a Vida Resort's average rating?

Celebra a Vida Resort is rated 5.0 out of 5 based on 122 reviews. 99% of reviewers gave five stars.

Are Celebra a Vida Resort reviews verified?

Trustindex moderates every review and verifies that it was collected from a real, active review platform before it is published.

How do I write a review for Celebra a Vida Resort?

Use the "Write a review" button on this page to share your own experience with Celebra a Vida Resort.

Write a review for Celebra a Vida Resort

Write a review
Skyrocket Your Sales with Customer Reviews. No coding required.
Create a Free Account