Steigercentrale Nederland

Steigercentrale Nederland Bewertungen

Ausgezeichnet bewertet
5.0 | 185 Bewertungen
Trustindex Verifiziertes Unternehmen
Steigercentrale Nederland
Eine Rezension schreiben

Gesamtbewertung von Steigercentrale Nederland: 5.0 von 5 aus 185 Bewertungen

Trustindex 5.0 | 185 Gesamt

Bewertungsverteilung

183 Stück
0 Stück
0 Stück
0 Stück
2 Stück
Quellenfilter

Was Kunden über Steigercentrale Nederland sagen

Neueste Bewertungen

Ikram Dar
Ikram Dar 2026.10.22
Top service vriendelijk!
Bericht
phoenix krist
phoenix krist 2026.10.20
Aanrader! Top service en vriendelijk personeel.
Bericht
Antwort von Steigercentrale Nederland 2026.10.21
Bedankt voor je mooie woorden, Phoenix! Fijn om te horen dat onze service en team je zo goed bevallen. We staan altijd klaar om je te helpen met steigerbouw of een steiger huren.

Team Steigercentrale Nederland
M Z
M Z 2026.10.20
Super fijne ervaring gehad! Werd goed geholpen en alles verliep soepel. Zeker een aanrader!
Bericht
Antwort von Steigercentrale Nederland 2026.10.21
Bedankt voor je lovende woorden, M Z! Geweldig om te horen dat alles soepel is verlopen. We hopen je in de toekomst weer van dienst te mogen zijn bij het huren van een steiger.

Team Steigercentrale Nederland
Selma
Selma 2026.10.20
Top service
Bericht
Miruna Theebarajh
Miruna Theebarajh 2026.10.20
Goeie sevice, vriendelijke personeel
Bericht
Leon Maruska
Leon Maruska 2026.10.19
Top service!
Bericht
Marnix
Marnix 2026.10.19
Super aardig personeel!
Bericht
Cavataia Wade
Cavataia Wade 2026.10.19
zeer goede service
Bericht
hafsa
hafsa 2026.10.16
top service!!
Bericht
Jennifer Stokkermans
Jennifer Stokkermans 2026.10.16
Super tevreden! Fantastisch werk geleverd, alles netjes verzorgd en ontzettend klantvriendelijk geholpen. Het resultaat is helemaal naar wens. Absoluut een aanrader voor iedereen die op zoek is naar kwaliteit en goede service!
Bericht
Antwort von Steigercentrale Nederland 2026.10.17
Dank je wel, Jennifer, voor je mooie woorden! Wat fijn om te lezen dat je tevreden bent met onze service en de kwaliteit van het steigerwerk. We helpen je graag weer in de toekomst.

Team Steigercentrale Nederland
tini sah
tini sah 2026.10.15
Goed bedrijf, ook aardige personeel en verricht goed en top werk!
Bericht
Ieva
Ieva 2026.10.15
Betrouwbaar, snel en netjes volgens afspraak. Zeker een aanrader!
Bericht
Jasmijn Looijs
Jasmijn Looijs 2026.10.11
Geweldig bedrijf, alles goed geregeld en zeer netjes! En altijd op tijd met afspraken. Zeker een aanrader
Bericht
Antwort von Steigercentrale Nederland 2026.10.17
Bedankt voor je mooie woorden, Jasmijn! Fijn dat alles naar wens is verlopen. We hopen je in de toekomst weer van dienst te mogen zijn bij het steiger huren.

Team Steigercentrale Nederland
Jayden Muller
Jayden Muller 2026.10.11
Hartstikke aardig personeel, en goede service.
Bericht
Antwort von Steigercentrale Nederland 2026.10.11
Bedankt, Jayden! Fijn om te horen dat je tevreden bent met onze service en ons personeel. We hopen je in de toekomst weer te kunnen helpen met het huren van een steiger.

Team Steigercentrale Nederland
selma
selma 2026.10.10
Service was top!
Bericht
Mimi
Mimi 2026.10.09
Top bedrijf!! Werd fijn geholpen.
Bericht
Antwort von Steigercentrale Nederland 2026.10.10
Bedankt voor je mooie review, Mimi! Fijn om te horen dat je tevreden bent over onze service. We staan altijd klaar als je weer een steiger wilt huren.

Team Steigercentrale Nederland
Mislina
Mislina 2026.10.09
Aardig personeel en goed verricht werk
Bericht
A Google User
A Google User 2026.10.05
Aardig personeel en mooi verricht werk
Bericht
Mar Berg
Mar Berg 2026.10.05
Aardig personeel en communicatie ook echt top ! Zeker een aanrader.
Bericht
Nuriya D
Nuriya D 2026.10.04
Super tevreden met deze goeie service!!
Bericht

Häufig gestellte Fragen zu Steigercentrale Nederland

Wie viele Bewertungen hat Steigercentrale Nederland?

Steigercentrale Nederland hat 185 Bewertungen auf Trustindex, die von Google und Trustindex stammen.

Wie hoch ist die Durchschnittsbewertung von Steigercentrale Nederland?

Steigercentrale Nederland wird auf Basis von 185 Bewertungen mit 5.0 von 5 bewertet. 99% der Rezensenten haben fünf Sterne vergeben.

Sind die Bewertungen zu Steigercentrale Nederland verifiziert?

Trustindex moderiert jede Bewertung und prüft vor der Veröffentlichung, ob sie von einer echten, aktiven Bewertungsplattform stammt.

Wie schreibe ich eine Bewertung zu Steigercentrale Nederland?

Nutzen Sie die Schaltfläche „Eine Rezension schreiben“ auf dieser Seite, um Ihre eigenen Erfahrungen mit Steigercentrale Nederland zu teilen.

Eine Bewertung für Steigercentrale Nederland schreiben

Eine Rezension schreiben
Steigern Sie Ihren Umsatz mit Kundenbewertungen. Keine Programmierung erforderlich.
Erstelle einen kostenlosen Account