Egy hete vittem be a Ps5-ömet javítatni hibája miatt (nem működött a lemez meghajtó) és kevesebb mint 1 héten belül sikeresen ki is cserélték+ takarították, belső tárhelyet is raktak bele (természetesen kérésemre)
Az üzletnek nagyon jó hangulata van és kedves,segítőkész eladók voltak.
Mindenképpen vissza fogok még térni😁
Egy kis fun fact: egy ideje kerestem üzleteket,sokba be is mentem rá kérdezni hogy meg tudják e javítani a Playstation-t
De csak itt fogadták be és csinálták meg🙌
Tegnap egy nintendo-t vettem, nem is gondoltam volna, hogy megtalálom ilyen olcsón. Nagyon jó volt a berendezés, szerintem jól nézett ki. Sok játék és konzol is megtalálható. Az eladók meg nagyon kedvesek voltak, jól eltudtam velük beszélgetni. Ezt a helyet csak ajánlani tudom hiszen nagyon király!
Reply from PlayerZ
2026.05.22
Nagyon szépen köszönjük a véleményt és természetesen a vásárlást is!
Megtisztelő volt olvasni ezeket a sorokat.
Őrülünk, hogy bennünket választottál, hogy jól érezted magad és hogy elégedett vagy termékünkkel.
Várunk máskor is, barátsággal!
Megtisztelő volt olvasni ezeket a sorokat.
Őrülünk, hogy bennünket választottál, hogy jól érezted magad és hogy elégedett vagy termékünkkel.
Várunk máskor is, barátsággal!
Tatabányáról vittem a ps5 gépemet, nagyon rendes volt a fiatalember, mert előre vette és kb 1 óra múlva el is készült.
Takarítás és pasztázás remélhetőleg meg oldotta a problémát.
Segítőkész és nagyon kedves volt.
Szívből ajánlom a boltot mindenkinek.
További eredményes munkát kivánok.
Reply from PlayerZ
2026.04.21
Hálásan köszönjük az értékelést és hogy bennünket választottál!
Állunk máskor is szíves rendelkezésedre.
Állunk máskor is szíves rendelkezésedre.