1 зірка.
Вкрай непрофесійне ставлення до клієнта.
15 травня я надала всі документи та одразу повідомила, що в мене віза нареченої K-1 до США. Після цього зі мною уклали договір, прийняли оплату та записали на пробне інтерв'ю.
3 червня, буквально за 10 хвилин до початку консультації менеджер переглядав мої документи! За 10 хвилин! Це компетентно та професійно взагалі ?!?! Під час співбесіди мені повідомили, що вони взагалі не проводять підготовку для заявників за візою K-1!!!
У мене логічне питання: якщо про тип візи було відомо ще 15 травня, навіщо було укладати договір, брати оплату та чекати майже три тижні?
Моя співбесіда в Посольстві США вже за кілька днів. Через таку "організацію роботи" я втратила дорогоцінний час і була змушена терміново шукати іншого спеціаліста.
Окремо здивувало питання повернення коштів. Спочатку мені повідомили, що повернення проводяться лише в певний день тижня. Тобто компанія помиляється, не надає оплачену послугу, а клієнт ще має підлаштовуватися під графік повернення власних грошей?
Дякую, що все ж таки після моїх прохань повернули майже одразу!
Дуже розчарована. Не рекомендую.
Хочу щиро подякувати за неймовірну допомогу у відкритті британської візи на 10 років 🇬🇧 Все було організовано дуже професійно, швидко та максимально комфортно. Окремо хочу подякувати менеджеру Тетяні - супер уважна до деталей, завжди на звʼязку, все чітко та максимально спокійно!
Щиро рекомендую Hotvisa всім, хто цінує якість, надійність та професійний підхід ❤️
Reply from HOTVISA
2026.05.29
Дякуємо за довіру до нашої команди💙 Дуже раді бути частиною вашого результату та допомогти отримати омріяну британську візу!)
Хочу висловити безмежну вдячність вашій агенції. Це було моєю мрією. Останні майже 10 років я думала про це, мріяла, але ніяк не могла наважитися подати на візу до UK, тому що всі навколо в один голос казали, що шансів мало або вони 50/50.
І потім мені пощастило дізнатися про HotVisa. Ви здійснили мою мрію.
Коли мені прийшов лист про те, що візу схвалено, я плакала від щастя. Та що там плакала — я ридала, у мене тремтіли руки від безмежної радості. Я досі не можу повірити, що тепер дійсно можу купувати квитки до своєї мрії — у Великобританію.
Саме завдяки вам це стало можливим.
Дякую вам від щирого серця! Дякую вам, Тетяна та Вероніка, що були завжди на звʼязку.
Reply from HOTVISA
2026.05.29
Це неймовірно зворушливо 🥹🤍 Дякуємо, що довірили нам свою мрію про Великобританію. Вітаємо з візою та бажаємо вам найтепліших емоцій від майбутньої подорожі ✨
Хочу залишити відгук і подяку агентству Hotvisa
Підготовка до візової співбесіди була дуже професійно та комфортно проведена.
Мені допомогли зібрати максимальний кейс,який містив відповіді на всі можливі питання візового офіцера.
Особлива подяка Юлії — саме вона при першому спілкуванні і знайомстві переконала нас звернутися до Hotvisa і продемонструвала чудову професійну обізнаність в тонкощах підготовки по отриманню візи.
Велика - превелика подяка менеджеру Любові, яка весь час була на зв’язку, була психологом,мотиватором,вона підтримувала та максимально брала участь у всіх перемовинах і питаннях щодо підготовки по отриманню візи.
На фінальній стадії підготовки до співбесіди спілкувалася з менеджером Мариною ,висловлюю їй також подяку за професіоналізм ,корисні поради та акценти ,які знадобилися в реальному житті під час спілкування з візовим офіцером.
Завдяки командній роботі,я почувалася впевнено, а мій кейс був сформований максимально інформативно.Я була готова до питань різної складності: і в результаті мені було схвалено туристичну візу 🇺🇸✨
Щиро дякую команді Hotvisa за увагу, підтримку та професійний підхід!
Рекомендую всім, хто проходить цей шлях вперше і вагається,звертатися до Hotvisa і отримувати тільки позитивні рішення , бо так налаштована команда і робить все, щоб саме так сталося з Вами.
Нехай всім щастить!
Reply from HOTVISA
2026.05.29
Щиро дякуємо за такий детальний, теплий та щирий відгук 🤍 Для нас безцінно знати, що кожен етап співпраці був для вас комфортним, зрозумілим та допоміг почуватися впевнено під час проходження співбесіди ✨
Вразила професійність та людяність менеджерів. Сподобалось, як після оформлення заявки Сніжана зателефонувала і одразу відповіла на питання, що хвилюють, а також задала свої питання для оцінки кейсу (варто подаватися на візу, чи ні). Далі передала мене в руки Рімми, яка професійно і дуже терпляче пройшла зі мною увесь шлях. Я раніше скептично ставилась до агенцій, але тепер змінила свою думку. Раджу своїм друзям та знайомим, а також звернусь до послуг компанії ще раз - треба ж побачити весь світ:)
Reply from HOTVISA
2026.05.25
Щиро дякуємо за такий теплий та щирий відгук 🤍
Вітаю! Хочу подякувати менеджеру Надії за її підтримку на кожному етапі та професіоналізм у своїй справі! ❤️ Співпраця пройшла дружелюбно та комфортно! Щира рекомендація ☺️
Reply from HOTVISA
2026.05.25
Для нас дуже цінно, що ви залишилися задоволені співпрацею та атмосферою комунікації 🤍
Отличный опыт работы с HotVisa и Елизаветой. Уже не первый раз помогают с визами — ранее делали канадскую и американскую, а недавно успешно помогли с британской визой. Всё быстро, профессионально и всегда на связи. Очень доволен сервисом, рекомендую!
Reply from HOTVISA
2026.05.22
Клас 🔥 ваша довіра для нас дуже цінна❤️
Дуже дякуємо вам за теплі слова 🥰
Дуже дякуємо вам за теплі слова 🥰
Хочу щиро подякувати компанії HOTVISA та особливо менеджерам Анастасії і Сніжані за професійну допомогу в оформленні візи.
Моя історія була непростою — до цього я отримала чотири відмови, тому зверталася вже без особливих сподівань. Але цього разу все було зовсім інакше. Дівчата дуже відповідально підійшли до підготовки документів: ставили багато уточнюючих запитань, уважно вивчали кожну деталь моєї ситуації, давали рекомендації щодо документів, які варто додатково підготувати.
Зокрема, мені порадили зробити копії та переклади основних документів. Формально їх у мене ніхто не вимагав, але під час співбесіди я бачила, як в іншому віконці візові офіцери переглядали аналогічні документи в інших заявників. Завдяки рекомендаціям HOTVISA я була до цього готова.
Окремо хочу подякувати за поради щодо проходження співбесіди з візовими офіцерами. Це допомогло мені почуватися впевненіше та спокійніше.
І найголовніше — з п'ятої спроби я нарешті отримала схвалення візи! Для мене це не просто документ. Це можливість побачити своїх дітей і маленького онука, якого я востаннє тримала на руках, коли йому було лише 2 роки. Зараз йому вже 4, і я нарешті зможу його обійняти.
Щиро дякую Анастасії та Сніжані за підтримку, уважність, професіоналізм і людське ставлення. Від себе можу впевнено рекомендувати компанію HOTVISA всім, хто хоче отримати якісний супровід та максимально підготуватися до візового процесу. Тут дійсно працюють люди, які зацікавлені в результаті та роблять усе можливе, щоб допомогти своїм клієнтам.
Бажаю компанії HOTVISA подальших успіхів, а всім, хто мріє отримати візу, — позитивного рішення, здійснення мрій та довгоочікуваних зустрічей із рідними!
Ось наше сонечко Давід, до якого я тепер зможу приїхати!!!
Reply from HOTVISA
2026.05.22
Дуже щасливі за вас, адже зустріч з рідними це дуже цінні моменти❤️ і тепер є у вас така можливість
Дякуємо вам за довіру у цьому процесі)
Бажаємо скорішої зустрічі з рідними та гарних емоцій ❤️
Дякуємо вам за довіру у цьому процесі)
Бажаємо скорішої зустрічі з рідними та гарних емоцій ❤️
Дуже вдячна цій компанії за підтримку та повний супровід із візою до Великобританіі. Це була моя перша віза, а також не дуже стандартний кейс, але дякуючи менеджеру Тетяні мені її одобрити з першого разу. Вона відповідала у будь-який момент, дуже швидко та без зайвих моментів. Дуже раджу цю компанію та звернуся до них за отриманням віз до інших країн.
Reply from HOTVISA
2026.05.19
Дуже вдячні вам за довіру ❤️ нам так приємно отримувати такі відгуки — для нас це дуже цінно
Бажаємо яскравої поїздки в Британію
Бажаємо яскравої поїздки в Британію
Велике дякую компанії HOTVISA і особливо менеджеру Дарії, за вашу роботу та приємну співпрацю при подачі на візу в США . Дарія завжди була зі мною на зв’язку та допомагала зі всіма питаннями та складнощами😌
Reply from HOTVISA
2026.05.15
Нам дуже приємно, щиро дякуємо вам за теплі слова❤️ цей найкраща мотивація для нас 🫶
Добрый день.
Хочу оставить позитивный отзыв о работе агентства HotVisa.
Оформлял через агентство визу в США, всё получилось удачно с первого раза, чему очень рад!)
Работали по визе вместе с менеджером Риммой, опыт позитивный, связь держалась своевременно, пакет документов был оформленн качественно.
Могу порекомендовать агентство HotVisa.
Спасибо, Удачи!)
Reply from HOTVISA
2026.05.14
Як нам приємно отримувати такі слова ❤️ це дуже цінно для нас
Дякуємо за вашу довіру у цьому процесі🧡
Дякуємо за вашу довіру у цьому процесі🧡