Am avut parte de cea mai buna reprezentatie muzicala, show, oameni frumosi, buni si profi la ziua noastra speciala pe 23.05.26 la Palatul Snagov.Ii recomand cu tot dragul pe cei din Trupa Icebreakers, stiu sa faca show si sa ridice pe toata lumea de la mese, a fost cea mai buna decizie sa ii iau si le multumesc tare mult pentru ca au facut ca seara noastra sa fie de neuitat❤️
PS Cu Dana, una dintr cele 2 soliste, am avut o chimie din prima, este o fata cu voce de aur si un om tare bland si cu multa energie
Răspuns de la Facem Atmosfera
2026.06.04
Ne bucurăm tare mult că vocea solistei și energia trupei au creat o atmosferă atât de specială. Mulțumim pentru cuvintele frumoase și vă dorim multă fericire.
Cu respect, echipa Facem Atmosfera
Cu respect, echipa Facem Atmosfera