Esthetic Trip

Esthetic Trip Opinie

Doskonały ocena
     
5.0 | 523 Opinie
Trustindex Zweryfikowana firma
Esthetic Trip
Napisz recenzję

Opinie

Trustindex

5.0

| 523 razem

523 sztuka
0 sztuka
0 sztuka
0 sztuka
0 sztuka
Filtr źródła
Adam Przegrocki
Adam Przegrocki 2026.06.10
     
Jestem bardzo zadowolony z organizacji mojego przeszczepu włosów w Turcji. Od samego początku wszystko było profesjonalnie zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Kontakt z panem Maciejem był świetny – na każde pytanie otrzymywałem szybką i wyczerpującą odpowiedź, dzięki czemu czułem się spokojny i dobrze poinformowany na każdym etapie. Cały wyjazd przebiegł bezproblemowo, a opieka zarówno przed zabiegiem, jak i po nim była na bardzo wysokim poziomie. Personel był pomocny, uprzejmy i zawsze gotowy do wsparcia. Szczególnie doceniam indywidualne podejście oraz pełne zaangażowanie w zapewnienie komfortu pacjenta. Z czystym sumieniem polecam tę firmę każdemu, kto rozważa przeszczep włosów w Turcji. Profesjonalizm, doskonała organizacja i świetna obsługa klienta sprawiły, że całe doświadczenie było pozytywne i bezstresowe.
Igor Bąbel
Igor Bąbel 2026.06.01
     
⭐⭐⭐⭐⭐ Świetne doświadczenie od początku do końca. Bałem się wyjazdu za granicę na zabieg, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Firma zadbała o każdy szczegół, a na miejscu wszystko było dobrze zorganizowane. Miła atmosfera, profesjonalna obsługa i pełne wsparcie. Zdecydowanie warto.
wojtek wieczorek
wojtek wieczorek 2026.05.30
     
Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Dobra organizacja, kontakt z organizatorem i opieka na miejscu. Szczerze polecam!
Adrian Słania
Adrian Słania 2026.05.29
     
Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Opieka Pana Macieja przed jak i po zabiegu 10/10.
Patryk Dobek
Patryk Dobek 2026.05.21
     
Doceniam za wsparcie przed przeszczepem, w trakcie i po. Pan Maciej jest w stałym kontakcie z klientami i dba, by wszystko przebiegło jak najlepiej, a mi pozostało tylko słuchanie się poleceń, więc dużo ciężaru z głowy! Polecam 😄 EDIT: Dodaję zdjęcie przed i zdjęcie po roku od zabiegu, z którego jestem wciąż bardzo zadowolony.
Odpowiedz z Esthetic Trip 2025.09.05
Dziękujemy za recenzje Panie Patryku. Kontaktowaliśmy się dzisiaj, i pisał Pan że włosy rosną szybko i widać efekty. A może być tylko lepiej! 😊 Pozdrawiamy! 💪
Turello92
Turello92 2026.05.20
     
Fajny pobyt , włoski zrobione a w dodatku pozwiedzana Turcja. Komunikacja oraz opieka najwyższy poziom. Nie mogę doczekać się efektów końcowych 😃
Odpowiedz z Esthetic Trip 2026.05.28
My też się nie możemy doczekać 😊
Pozdrawiam i w kontakcie!!
Marcin Błaszczyk
Marcin Błaszczyk 2026.05.19
     
Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Esthetic Trip oraz panem Maciejem. Cała organizacja była na najwyższym poziomie – od kontaktu, przez transport i hotel, aż po sam zabieg. Wszystko dopięte na ostatni guzik, niczym nie musiałem się martwić. Personel kliniki, pani doktor, asystenci oraz tłumaczka pani Monika byli bardzo mili i profesjonalni. Czułem się zaopiekowany na każdym etapie. Zabieg przebiegł bez problemów, a po wszystkim otrzymałem dokładne instrukcje dotyczące pielęgnacji. Z czystym sumieniem polecam Esthetic Trip każdemu, kto rozważa przeszczep włosów.
Odpowiedz z Esthetic Trip 2026.05.28
Świetny kontakt i współpraca z Panem.
Dziękujemy również za wszystko! 🫶🏻🙋‍♂️
Dariusz Szota
Dariusz Szota 2026.05.19
     
W BARDZO dużym skrócie, jestem zadowolony i cieszę się z całego procesu: od pierwszej wiadomości do Esthetic Trip, aż do momentu powrotu z Turcji. Poniżej opisuję trochę dokładniej swoją historię, jeśli ktoś jest ciekaw, zapraszam ☺️ Nie będę ukrywać, że była to dla mnie trudna decyzja i miałem wiele wątpliwości. Po wcześniejszym mailu z pytaniami do Pana Macieja, zauważyłem, że jest bardzo zorientowany w temacie i już rozwiał część moich pytań. Postanowiłem więc faktycznie pójść dalej i po konsultacji online wiedziałem, że dobrze trafiłem 😄 Kwestie organizacyjne pozostawiłem Panu Maciejowi, który zorganizował dla mnie oraz mojej osoby towarzyszącej lot. Po przybyciu na miejsce dostałem świetną instrukcję, która „prowadziła mnie za rękę” prosto do wyjścia z lotniska, gdzie dosłownie po kilku minutach pojawił się kierowca, który nas przewiózł do hotelu. Obsługa w hotelu bardzo gościnna, wielokrotnie gdy mijaliśmy kogoś pytał czy chcemy się czegoś napić oraz przypominał o możliwości skorzystania z room service. Na drugi dzień ponownie pojawił się kierowca, który zabrał mnie prosto z hotelu do kliniki, na miejscu czekała Pani Monika, która ponownie wszystko wyjaśniła i towarzyszyła mi w trakcie ustalania nowej linii włosów. Nie ukrywam - lekarz który ją narysował zrobił to tak dobrze, że nie musiałem zgłaszać uwag 😎 Po tym praktycznie od razu zostałem zabrany do gabinetu, gdzie spędziłem kilka godzin, w tym czasie śmiało mogłem poprosić o przerwę, a gdybym miał problemy w komunikacji z lekarzem wystarczyło wezwać Panią Monikę 😃 W klinice przygotowali śniadanie oraz lunch 😉 Czułem się bardzo zaopiekowany przez cały pobyt. Udało się przeszczepić więcej włosów niż zakładały to konsultacje online ❤️ Po zabiegu lekarz nawet dał mi cukierka - nie ukrywam miły gest, przypomniał mi czasy dzieciństwa gdy u lekarza dostawało się naklejkę „Dzielny pacjent”👌🏻😄 Po zabiegu na miejsce przyjechał kierowca, który zwracał szczególną uwagę aby nie uderzyć głową w trakcie wsiadania/wysiadania. Następny dzień pobytu głównie polegał na zwiedzaniu - na ile pozwoliła pogoda. W 4 dniu w klinice miałem pierwsze mycie głowy, po czym kierowca zabrał mnie na lotnisko i podobnie jak po przyjeździe, dostałem świetną instrukcję żeby trafić do wyjścia. Na drobny minus hotel, do którego trafiliśmy. Raczej już pamięta swoje czasy świetności i potrzebowałby odświeżenia, ale nie był bardzo zły - jedzenie przygotowane na bufecie śniadaniowym bardzo smaczne i obsługa, który naprawdę stara się jak najbardziej zaopiekować klientem 👍🏻 Nie będę ukrywać, że załoga Esthetic Trip to świetni ludzie: Pan Maciej, który ekspresowo odpowiada na wszelkie pytania, czy chociażby Pani Monika, która w trakcie zabiegu zaglądała do mnie kilka razy, żeby się upewnić czy wszystko w porządku. Co więcej, nie zostaje się z niczym po powrocie do Polski. Pan Maciej sprawdza jak się mają włosy po przeszczepie, klinika również przygotowuje drobny zestaw kosmetyków na pierwsze dni do pielęgnacji, a w przyszłości jest też możliwość omówienia kosmetyków, które chciałoby się używać do pielęgnacji. Na każdym etapie dostaje się szczegółowe instrukcje, do których raczej nie ma już pytań✌🏻 PS. Polecam w Turcji płatności gotówką, najlepiej w lokalnej walucie - wymienicie ją np. W okolicznym kantorze przy hotelu. Płatności w euro nie zawsze są proste, ponieważ sprzedawca może nie mieć jak wydać reszty, a przy karcie może pojawić się opłata dodatkowa. PS 2. Localsi radzą sobie z angielskim i prawie wszędzie traficie na kogoś kto komunikatywnie się z wami dogada 😉
Odpowiedz z Esthetic Trip 2026.05.28
„W bardzo dużym skrócie” 🤣
Dziękujemy za szczerą opinię.
Zrobiliśmy wszystko co się dało w Pana przypadku. Cieszę się że był Pan z nami 🙏🏻
KAMIL Pietrzyk
KAMIL Pietrzyk 2026.05.13
     
Witam wszystkich jestem po zabiegu przeszczepu włosów wszystko przebiegło w bardzo przyjemnej i radosnej atmosferze w klinice . Pan Maciej odpowiadał na wszystkie pytania ,kontakt jest cały czas przez telefon i zawsze miło i na temat oraz Pani Ula która cudownie się zaopiekowała mną w kilince i na wszystkie pytania odpowiadała oraz tłumaczyła kazde wątpliwości. Wszystkim którzy się wąchają niech spełniają swoje marzenia o włosach 🙂 Ps. Efekt wspaniałej pracy kliniki po 6 miesiącach od zabiegu ❤️
Odpowiedz z Esthetic Trip 2025.11.23
Mamy nadzieję, że efekty na żywo zobaczą już niedługo wszyscy Warszawiacy 😁
Dziękujemy za zaufanie!! Klinika już o Pana wypytuje. Zapisał się Pan w pamięć 😉
Przemysław Kotowicz
Przemysław Kotowicz 2026.05.11
     
Decyzja o wyborze firmy do przeszczepu włosów była dla mnie ultra trudna i wiązała się z wieloma obawami. Ostatecznie, po poleceniu przez znajomych, zdecydowałem się na Estethic i dziś wiem, że był to świetny wybór. W piątek miałem wykonany przeszczep i mogę z pełnym przekonaniem polecić cały zespół. Pan Maciej był niezwykle responsywny, pomocny i zadbał o cały proces od początku do końca - odpowiadał na każde pytanie, rozwiewał wątpliwości i dawał poczucie pełnego zaopiekowania. Sam zabieg, jak i okres po nim, okazał się praktycznie bezbolesny, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Na miejscu wszystko było bardzo profesjonalnie zorganizowane. Trafiłem najlepiej jak mogłem. Dziękuję!
Odpowiedz z Esthetic Trip 2026.05.28
Dziękujemy Panu za opinię,
a znajomym za polecenie 😊👍
'Tom Lis
'Tom Lis 2026.05.08
     
Serdecznie dziękuję za doskonale wykonaną usługę. Pełen profesjonalizm, świetna organizacja oraz troskliwa opieka sprawiły, że cały przebieg współpracy był na najwyższym poziomie. Doceniam zaangażowanie, życzliwość i dbałość o każdy szczegół. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Państwa usługi innym. Jeszcze raz dziękuję! Pozdrawiam Przemek 🙂
Odpowiedz z Esthetic Trip 2026.05.28
Dziękujemy Panie Przemysławie.
Fajnie że był Pan u nas! 🛬
Jesteśmy w kontakcie! 🙋‍♂️
Pg Ink
Pg Ink 2026.05.05
     
Z całego serca polecam to miejsce. Cały proces przeszczepu był zorganizowany na najwyższym poziomie — od samego początku aż do końca czułem pełną opiekę i profesjonalizm. Hotel naprawdę super, wysoki standard, wszystko dopięte na ostatni guzik. Duży plus za możliwość przyjazdu z osobą towarzyszącą, co bardzo pomaga w komforcie całego wyjazdu. Obsługa niesamowita — pomocni, uprzejmi, wszystko dokładnie tłumaczą i są dostępni na każdym etapie. Opieka po zabiegu również na najwyższym poziomie, czuć że naprawdę dbają o pacjenta do samego końca. Jeśli ktoś się zastanawia — zdecydowanie warto. Zdjęcie dwa dni po zabiegu 5000gr
Odpowiedz z Esthetic Trip 2026.05.28
Dziękujemy z całego serca ♥️ Za opinię, zdjęcie i za podesłanie nam kolegów po satysfakcjonującym zabiegu w naszej klinice! Serdecznie pozdrawiamy 😊🤌
Wojtek Mróz
Wojtek Mróz 2026.05.04
     
Esthetic Trip w pełni spełnił moje oczekiwania poczynając od pierwszego kontaktu, przez pobyt w klinice, po opiekę po zabiegu. Pomimo zabiegu poza granicami kraju, czułem się w pełni zaopiekowany. Świetny, profesjonalny kontakt z Panem Maciejem oraz na miejscu z Panią Moniką. Wszystkim niezdecydowanym, szukającym tego rodzaju zabiegu, szczerze polecam firmę Pana Macieja.
Odpowiedz z Esthetic Trip 2026.05.28
Pamiętamy, że było sporo wątpliwości, tym bardziej cieszymy się że po rozmowie z Panem Maciejem - przekonał się Pan do wyjazdu i zabiegu z Esthetic Trip.

Wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy!! 🙌
Przemysław Wałowski
Przemysław Wałowski 2026.04.27
     
Bardzo dobra organizacja wyjazdu, od początku mogłem liczyć na pełne wsparcie ze strony p. Macieja. Wszystkie transporty (lotnisko - hotel, hotel klinika itd.) były na czas, p. Maciej kontaktował się ze mną codziennie i odpowiadał na wszelkie moje pytania. Dostałem szczegółowe instrukcje dotyczące przygotowania do wyjazdu i rekonwalescencji po przeszczepie włosów. Przez cały wyjazd czułem się zaopiekowany. W klinice była także polska tłumaczka na turecki, p. Monika, co także było pomocne. Zabieg przeszedł sprawnie, przeprowadziła go kilkuosobiwa kadra medyczna - teraz pozostaje czekać na efekty 😊
Odpowiedz z Esthetic Trip 2026.05.28
Panie Przemysławie, bardzo przyjemnie było współpracować z Panem. Efekty implantacji są bardzo dobre. Będzie Pan zadowolony ze zmian 😊 ps.tylko trzeba chwilę poczekać.

Wszystkiego dobrego, pozdrawiam!
Sjjsjs Djdjsj
Sjjsjs Djdjsj 2026.04.25
     
Jestem bardzo zadowolony z usługi, polecam każdemu polecam bardzo współprace z panem Maciejem. To była najlepsza decyzja o wybraniu tej oto kliniki.
Odpowiedz z Esthetic Trip 2026.05.28
Dziękujemy bardzo!
Dominik
Dominik 2026.04.24
     
Wróciłem do domu po przeszczepie włosów w Stambule, zorganizowanym przez Esthetic Trip. Cały proces był bardzo dobrze zaplanowany i dopracowany w szczegółach — od organizacji wyjazdu po sam zabieg. Szczególne podziękowania dla Pana Macieja, który nadzorował proces zdalnie i Pani Moniki za profesjonalną opiekę na miejscu — przez cały czas czułem się zaopiekowany i dobrze poinformowany. Jestem tydzień po przeszczepie i wszystko przebiega zgodnie z planem. Polecam.
Odpowiedz z Esthetic Trip 2026.05.28
Panie Dominiku, dziękujemy za opinię.
To była przyjemność również dla nas.
Niech włosy rosną jak najszybciej 😊💪
Marcin Ronowicz
Marcin Ronowicz 2026.04.18
     
O przeszczepie myślałem od dawna, jednak zawsze było to jedynie w sferze planów 'na kiedyś'. Na Pana Macieja i Esthetic Trip natknąłem się na instagramie i to był impuls - stwierdziłem, że to ten czas. Od pierwszej rozmowy telefonicznej po dziś dzień kontakt z Panem Maciejem jest na najwyższym poziomie. Nieważne w jakiej błahej sprawie się zwracam i o jakiej porze - zawsze wysoka komunikatywność. Wszystko jest dopięte w najmniejszym szczegółach, tak naprawdę wystarczy wysiąść z samolotu i jesteśmy prowadzeni za rękę. Co do kliniki - wszystko na najwyższym poziomie, ogromna dbałość o zadowolenie pacjenta i troska o jego komfort. Na miejscu Monika pomaga w rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości. Jeśli ktoś się wciąż waha - szkoda życia. Ja teraz powoli zaczynam nowy etap w swoim z nowymi włosami. Polecam
Odpowiedz z Esthetic Trip 2026.05.28
Będzie świetnie Panie Marcinie,
Jesteśmy o tym przekonani.

Dziękujemy za zaufanie! 🙋‍♂️
Gabriel Gaby
Gabriel Gaby 2026.04.17
     
My experience working with your team and traveling for the procedure was excellent from start to finish. From the very beginning, communication was clear and consistent, which helped put me at ease and made the whole process feel much more manageable. The travel arrangements were smooth and well-organized. I really appreciated the step-by-step guidance, from planning the trip to knowing exactly what to expect on arrival. It made me feel prepared and confident ahead of time. I also had support from a friend who helped translate from Polish to English, which made communication even easier and more reassuring throughout the journey. During the procedure, the team showed a high level of professionalism and care. Everyone was attentive, respectful, and made sure I was comfortable and fully informed at each stage, which greatly improved my overall experience. The entire trip was handled seamlessly. Any questions I had were answered quickly, and I always felt supported and in good hands. It’s clear that a lot of effort goes into ensuring everything runs smoothly for patients. Overall, I’m very pleased with both the service and the travel experience, and I would happily recommend your team to anyone considering a similar procedure.
Odpowiedz z Esthetic Trip 2026.05.28
Thank You for your visiting Mr.Gabriel and for placing your trust in us. You are one of our few English-speaking clients, as we mainly work with polish patients, so we truly appreciate your openness and understanding.

Thank you one again and we warmly recommend our services. Have a wonderful day! 🙋‍♂️
Mateusz Żyla
Mateusz Żyla 2026.04.17
     
Klasa, wszystko było dopięte na tip top. Jasne informacje i sprawny kontakt. Pan Maciej bardziej przejmował się moim przeszczepem niż ja 😀 Na miejscu tak samo - Pani Iza pilnowała żeby w klinice wszystko poszło sprawnie.
Odpowiedz z Esthetic Trip 2026.05.28
Dziękujemy Panie Mateuszu!
I za odwiedzimy razem z rodziną 😊👌
Milosz Matyjasik
Milosz Matyjasik 2026.04.15
     
Jestem bardzo zadowolony z przeszczepu włosów w Esthetic Trip. Cały proces był świetnie zorganizowany, a Maciej zadbał o każdy szczegół i był w stałym kontakcie. Na ten moment wszystko przebiega bardzo dobrze – polecam serdecznie!
Odpowiedz z Esthetic Trip 2026.04.16
Świetnie! Dziękujemy za opinię i zdjęcie! Niech rany goją się jak na psie, a grzywa zarasta jak u lwa! 🦁 To dla nas zaszczyt Panie Miłoszu. Dziękujemy za zaufanie!!

Zwiększ sprzedaż dzięki opiniom klientów. Bez kodowania.

Utwórz darmowe konto