Régebben (amikor még a volánnál dolgoztam) többször is vásáróltam. Nagyon meg voltam elégedve, és ezért fordultam újra ehhez az árúházhoz. Ezeket az illatosító wc rácsokat csak itt lehet megkapni. Ahogy a volánnál itt is nagyon díjazzák a dolgozok. Nem tudom, hogy a cégem miért nem rendel ilyeneket, pedig nagyon jók. z
☺Kellemes illatúk van, és jobb mint az olaj, mert hosszabban tart, nem csak 3-4 órán át, és nem kell napiszinten használni, mert ez 30 napon át folyamatosan illatosan tartja a wc-ket..
☹A kisebbek nehezen tapadnak a csempéhez.