Sajnos törötten, üvegszilánkosan kaptam meg az árut . Megreklamáltam és gyakorlatilag azonnal küldtek egy új csomagot. Nagyon korrekten intézték a reklamációmat !
☺Korrekt, gyors reklamáció kezelés!
☹Gondolom szállítás közben sérült mega doboz és üvegszilánkkal keveredett a termék .