Hullámos papagáj szàmàra vettem eledelt. Jól felszerelt üzlet.
Mogyi Állatpatika és Állateledel XIII. kerület válasza
2026.05.29
Kedves Szilvia!
Köszönjük, hogy nálunk vásároltál a kis kedvencednek! Öröm számunkra, hogy elégedett vagy a választékkal. Várunk vissza legközelebb is! 😊
A Mogyishop Csapata
Köszönjük, hogy nálunk vásároltál a kis kedvencednek! Öröm számunkra, hogy elégedett vagy a választékkal. Várunk vissza legközelebb is! 😊
A Mogyishop Csapata
Udvarias, kedves segítőkész kiszolgálás!🥰
Mogyi Állatpatika és Állateledel XIII. kerület válasza
2026.05.27
Kedves Ágnes!
Köszönjük a kedves szavakat, mindig öröm hallani, hogy elégedett vagy a kiszolgálással! Várunk vissza bármikor, legyen szó a te kedvenced igényeiről vagy új rendelésről! 🐾
A Mogyishop Csapata
Köszönjük a kedves szavakat, mindig öröm hallani, hogy elégedett vagy a kiszolgálással! Várunk vissza bármikor, legyen szó a te kedvenced igényeiről vagy új rendelésről! 🐾
A Mogyishop Csapata