Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli

Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli Opinie

Doskonały ocena
4.9 | 57 Opinie
Trustindex Zweryfikowana firma
Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli
Napisz recenzję

Ocena firmy Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli: 4.9 na 5 na podstawie 57 opinii

Trustindex 4.9 | 57 razem

Rozkład ocen

54 sztuka
3 sztuka
0 sztuka
0 sztuka
0 sztuka
Filtr źródła

Co klienci mówią o firmie Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli

Najnowsze opinie

Janusz Rysiek
Janusz Rysiek 2026.09.15
Super wyjazd w Karkonosze . Świetna atmosfera i do tego wyjątkowy opiekun naszej grup Czesława zawsze pomocna i uśmiechnięta . Polecam!
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.09.18
Dziękujemy! 😊 Karkonosze - bardzo proszę 😄, a Czesia jak zwykle miała w plecaku zapas uśmiechu dla całej grupy 😄 Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe!
Urszula Nakielna
Urszula Nakielna 2026.09.14
Wyjątkowi ludzie,wspaniała atmosfera,dużo śmiechu i radości ze wspólnie spędzonego czasu,wędrówki po górach dla mniej i bardziej wprawionych turystów.Cie,kawy plan wyjazdu zaproponowany przez biuro a przede wszystkim wspaniała opiekunka grupy-Czesia-radosna ,wspierająca,pełna pasji-człowiek anioł- z niesamowitą energią. Pozdrawiam wszystkich serdeczne i zapraszam do wspólnych wyjazdów, do zobaczenia
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.09.15
Ale miło to czytać! 😊 Było wszystko, co trzeba - góry, śmiech, fajni ludzie i dobra energia 😄 A Czesia dostała tu chyba oficjalny tytuł człowieka-anioła! 😇 Chyba będziemy musieli przywiązać jej kulę armatnią do nogi, żeby po takich słowach nie odleciała nam w chmury 😄 Dzięki i do zobaczenia na kolejnej wyprawie!
Joanna Królewicz
Joanna Królewicz 2026.09.14
Pojechałam na wyprawę pełna obaw a było super! Idealna Ilość aktywności, smaczne jedzenie, wspaniała opieka, ogromną ilość śmiechu i odrobina poważnych rozmów. Polecam! Sama też sie jeszcze wybiorę.
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.09.15
Bardzo dziękujemy! 😊 Jak widać, strach miał wielkie oczy 😄 Super, że było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe! 😉
Małgorzata Jaszyk
Małgorzata Jaszyk 2026.09.07
To był wspaniały czas, idealnie zorganizowany przez naszą niestrudzoną opiekunkę. Wspólne spacery po plaży, rowery, tańce, pływanie i rozmowy i śmiechy na kocyku. Romantyczne zachody słońca, nawet jedno zaćmienie nam się trafiło :-). Pełen reset, świetne towarzystwo i nowe znajomości na dłużej. Polecam!
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.09.08
Dziękujemy! 😊 Plaża, rowery, tańce, śmiech i zachody słońca były w planie. Zaćmienie dorzucił los gratis! 😄 Cieszymy się, że wyjazd tak się udał i zapraszamy na kolejną wspólną przygodę!
Małgorzata Robak
Małgorzata Robak 2026.09.01
Wyjazd z Ruszajmy Razem w Bieszczady był jedną z najlepszych moich decyzji ❤️. Wszystko było zorganizowane profesjonalnie, od samego początku było widać, że wiedzą co robią 🙂. A ludzie... tak cudownych i pozytywnych osób dawno nie poznałam. Dziękuję 😍. To był mój pierwszy raz, ale z pewnością nie ostatni. POLECAM!!!
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.09.01
Pierwszy wyjazd z nami i od razu Bieszczady - zaczęłaś z wysokiego B, a właściwie z wysokiej połoniny 😄 Cieszymy się, że oprócz pięknych widoków zabrałaś do domu tyle dobrych wspomnień i nowych znajomości. A skoro to nie ostatni raz, to trzymamy Cię za słowo! ❤️
Urszula
Urszula 2026.09.01
Co to była za przygoda w Zakopanem! :D Pojechałam po raz pierwszy na wyjazd z nieznajomymi, z którymi miałam dzielić pasję chodzenia po górach. Darek jako organizator i uczestnicy stworzyli taką świetną atmosferę, że wspominam ten wyjazd z uśmiechem i sentymentem. Sama nie wierzę, że grupa prawie 20 osob, która nigdy się nie znała może spędzić razem taki niesamowity czas, wędrując po szlakach, rozmawiając, śmiejąc się do łez i bólu brzucha i do tego wieczorem chodząc na zakopiańskie potańcówki. Było wspaniale i bardzo polecam! :)
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.09.01
Plan był prosty: zmęczyć nogi w górach. Nikt nie przewidział, że wieczorem dobijemy je jeszcze na parkiecie, a brzuchy rozbolą od śmiechu 😄 Po takim wyjeździe słowo "nieznajomi" zdecydowanie straciło ważność. Dzięki, że na swój pierwszy taki wyjazd wybrałaś właśnie nas. Bardzo się cieszę, że byłaś częścią tej zakopiańskiej bandy! 😊
Danuta Sola
Danuta Sola 2026.08.31
Wyjazd z Ruszajmy Razem do Zakopanego był naprawdę rewelacyjny! ❤️ Od samego początku czuć było świetną energię, a pozytywni i otwarci ludzie sprawili, że atmosfera była po prostu wyjątkowa Polecam Wyjazd z Ruszajmy Razem
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.09.01
Bardzo dziękujemy! ❤️ Zakopane zapewniło góry i piękne widoki, ale najlepszą robotę zrobiła nasza ekipa. Przy takiej energii nawet śpiący Giewont mógł się obudzić! 😄 Mamy nadzieję, że jeszcze nieraz Ruszymy Razem, bo takie wyjazdy lubią się powtarzać!
Magdalena Majka
Magdalena Majka 2026.08.31
Polecam wyjazdy z tym Biurem, wszystko w najlepszym porządku, zabawy co nie miara, wspólne wędrówki po szlakach. Na pewno jeszcze się gdzieś z Wami wybiorę, było wybornie👌👍🙂🙃😊
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.09.01
Dzięki wielkie! 😄 Skoro było wybornie, to wyboru nie ma - trzeba ruszyć z nami jeszcze raz! Super, że podobały Ci się wspólne wędrówki i wszystkie wyjazdowe wygłupy. Do zobaczenia gdzieś na szlaku - oby szybko! 👌
Joanna Skoczyńska
Joanna Skoczyńska 2026.08.31
Super atmosfera , wspaniali ludzie i świetny harmonogram wyoraw w góry! Polecam serdecznie😊
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.09.01
Taka opinia działa lepiej niż kawa przed wyjściem na szlak! (no prawie...) 😄 Dzięki za wspólne kilometry i polecenie. Nogi jeszcze nie zdążyły odpocząć, a my już mamy ochotę ruszać dalej! 😊
Katarzyna Baranowska
Katarzyna Baranowska 2026.08.25
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.08.27
Dzięki za gwiazdeczki :)
Karolina Kopeć
Karolina Kopeć 2026.08.23
Polecam wyjazdy z ruszajmy razem. Wszystko zgodne z oczekiwaniami. Bardzo dobra organizacja, każdy może czuć się zaopiekowany 🤗
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.08.27
Dziękujemy! 🤗 Dbamy o naszych uczestników tak troskliwie, że najchętniej pakowalibyśmy każdemu do plecaka jeszcze kabanosy i kanapki na drogę 😄 Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe z Ruszajmy Razem! 🌍🎒
Marcin Pankowski
Marcin Pankowski 2026.07.20
Bo chłopaki i dziewczyny razem wyruszają w Pieniny lipiec 2026. Wyśmienita zabawa w super towarzystwie, doskonała atmosfera, wszystko bardzo dobrze zorganizowane, fajne wycieczki, dobre jedzenie i nie zapomniane chwile, które będę często mile wspominał. Już mi tego brakuje.
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.07.21
Dzięki! 😊 Pieniny zrobiły swoje. (Ups, zawsze robią ;)) Świetna ekipa, dużo śmiechu i wspomnienia, przez które teraz trochę za szybko tęskni się za kolejnym wyjazdem. Do następnego...
Aleksandra Stelmach
Aleksandra Stelmach 2026.07.20
Było świetnie. Nie żałuję ani chwili. Żal Było odjeżdżać. Program napięty i bardzo ciekawy. Ludzie, z którymi dzieliłam przygody fantastyczni🥰
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.07.21
Bardzo dziękujemy! Cieszymy się, że program, ludzie i wspólne przygody zostawiły tyle dobrych wspomnień. Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe! 😊
Małgorzata Frankowska
Małgorzata Frankowska 2026.07.13
Pozytywna energia i dobry czas. Polecam.
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.07.14
No to plan wykonany! 😄 Dzięki za opinię.
Piotr Kowalczyk
Piotr Kowalczyk 2026.06.29
Krótko i na temat MEGA MEGA MEGA
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.06.29
Krótko i na temat 😉: dzięki 😋
Art Pap
Art Pap 2026.06.28
Pieniny 2026... wspaniała zabawa w doborowym towarzystwie,wszystko dobrze zorganizowane super wycieczki,dobre jedzenie i oczywiście niezapomniane chwile..... polecam
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.06.29
Dziękujemy za tak miłe słowa i piękną opinię! 😊 Cieszymy się, że wyjazd w Pieniny dostarczył Ci tylu pozytywnych emocji, a organizacja, wycieczki i wspólnie spędzony czas spełniły Twoje oczekiwania. To była przyjemność wędrować razem z Tobą. Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach! ❤️🏔️
artur romaniszyn
artur romaniszyn 2026.06.11
Autentycznie było mi przykro ,że musimy wracać do rzeczywistości ,atmosfera ,ludzie ,cudowne miejsca..było mega , dziękuję i do zobaczenia niebawem
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.06.12
No i właśnie po takich słowach człowiek wie, że było warto to wszystko organizować. Powroty do rzeczywistości bywają bolesne, ale spokojnie - da się to leczyć kolejnym wyjazdem 😉 Dzięki za świetną atmosferę, wspólny czas i do zobaczenia następnym razem!
Robert Zwierzchlewski
Robert Zwierzchlewski 2026.06.08
Byłem na wyjeździe na Kaszubach. Super czas spędzony z przyjaźnie nastawionymi ludźmi. Będę chciał to powtórzyć. Hotel ok .Schludnie ,czysto ,są ręczniki, kosmetyki i suszarka w łazience ,ale najwiekszym atutem jest wyżywienie. Super gotują. Wołowinka, kurczak i swinka w kilku odsłonach, no i sandacz w śmietanie ,rewelka ,polecam.
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.06.09
No i pięknie — Kaszuby zaliczone, dobra ekipa była, hotel ogarnął temat, a kuchnia najwyraźniej postanowiła nie brać jeńców. Wołowinka, kurczak, świnka i ten sandacz w śmietanie brzmią jak ekipa, którą tylko wypada pożreć ;) Cieszymy się, że było tak dobrze, że chce się to powtórzyć — zapraszamy, miejsce przy stole i w ekipie się znajdzie.
Marek Szczepanik
Marek Szczepanik 2026.05.21
Bardzo miła atmosfera, ciekawi ludzie, wszystkim serdecznie polecam!!!
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.05.27
Dziękujemy! Bardzo miło to czytać. Fajna atmosfera i dobrzy ludzie to najlepszy zestaw na fajny wyjazd — cieszymy się, że tak to odebrałaś.
Janusz Misztela
Janusz Misztela 2026.05.12
ok
Raport
Odpowiedz z Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli 2026.05.12
Dzięki Janusz 😄 Widzę, że Wasz opiekun wskazał prawidłowo kierunek - i to z pełnym rozmachem! Do zobaczenia kolejnym razem ;)

Najczęstsze pytania o firmę Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli

Ile opinii ma Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli?

Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli ma na Trustindex 57 opinii zebranych z platform: Google, Facebook i Trustindex.

Jaka jest średnia ocena firmy Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli?

Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli ma ocenę 4.9 na 5 na podstawie 57 opinii. Pięć gwiazdek wystawiło 95% recenzentów.

Czy opinie o firmie Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli są zweryfikowane?

Trustindex moderuje każdą opinię i przed publikacją sprawdza, czy pochodzi ona z prawdziwej, aktywnej platformy z opiniami.

Jak napisać opinię o firmie Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli?

Użyj przycisku „Napisz recenzję” na tej stronie, aby podzielić się własnym doświadczeniem z firmą Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli.

Napisz opinię o firmie Ruszajmy Razem - biuro podróży dla Singli

Napisz recenzję
Zwiększ sprzedaż dzięki opiniom klientów. Bez kodowania.
Utwórz darmowe konto