Z całego serca polecam. Marzenka to wspaniała, radosna, bardzo pozytywna kobieta. Trafiłam do niej w trudnym momencie swojego życia. Można powiedzieć,że byłam cieniem samej siebie. Po kilku sesjach u Marzenki stałam się inną kobietą, pewną siebie, wiedzącą czego chce i przede wszystkim odzyskałam swój blask i radość życia. Jestem wdzięczny,że mogłam ja spotkać na swojej drodze.
Marzenko dziękuję 🙂
Reply from AKATIMI – Holistyczne Centrum Terapii i Rozwoju Marzena Kobosko w Oświęcimiu
2026.04.11
Cieszę się Iwonko, że są takie dobre efekty 😘. Uśmiecham się do Ciebie 🫶