2026 május 25-én rendeltem tőlük egy eredeti ps2 kontrollert egy ismerősöm születésnapja alkalmából.2026-ban azért nagy szó,hogy egy kifogástalan,eredeti,retro terméket kaptam.Mivel Budapesti lakos vagyok ezért nagyon jól jött a GLS csomagszállítása is.2026 május 27-én meg is érkezett reggel a csomag a csomagautomatába.A csomagolás megfelelő volt.A dobozban még egy kis meglepetést is kaptam 2 cukorka formájában.Az ilyen szintű odafigyelés és kedvesség ritka a mai világban.
Egy jó ember születésnapját tettétek most boldogabbá!
Köszönöm szépen srácok!
Csaló, H DMI cserére vittem hozzá konzolt azt mondta az alkatrész megrendelése megérkezése beszerelése egy hetet vesz igénybe másnap hívott hogy kész a konzol és nem cserélte ki az alkatrészt de felszámolta érte a teljes árat. otthon már láttam hogy csak kihúzta azokat a deformálódott reléket amiket problémám volt és nem cserélte ki az alkatrészt
KonzolSec válasza
2026.01.19
Kedves Szabolcs! Meg tudná mondani milyen néven adta le nálunk a gépet, mert nincs ilyen néven regisztrálva szervizünk. Milyen gép volt az amiben relék húzhatók ki?HDMI hibánál nem javítunk csatlakozót, csak cserélünk. De a 3 hónap garancia a szervizünkre természetesen él, így amennyiben ebbe az intervallumban volt (feltételezve mivel most került be a vélemény) úgy nyugodtan elhozhatod a gépet.