Karma Guru Tibetshop

Karma Guru Tibetshop Értékelések

Kiváló értékelés
     
4.9 | 1663 Értékelések
Trustindex Hitelesített cég
Karma Guru Tibetshop
Írj véleményt

Értékelések

Trustindex

4.9

| 1663 Összes

1571 db
68 db
10 db
4 db
10 db
Forrás szűrő
Ganesh Hariharan
Ganesh Hariharan 2026.06.03
     
Mindig tudom mit fogok kapni. nincs olyan hogy képbe más van és mást kapunk. Megbízható bolt, korrekt árak, eredeti termékek. És nagyon széles választék.
Karma Guru Tibetshop válasza 2026.06.04
Namaste! Nagyon köszönjük, hogy ezt megírta, mert pontosan így van! Sok figyelmet fordítunk a termékek pontos bemutatására, a saját fotózásra is. Minden, ami a Tibetshopban van, az budapesti raktárunkban megtalálható. Szeretettel várjuk legközelebb is!
Péter Balogh
Péter Balogh 2026.05.31
     
Karma Guru Tibetshop válasza 2026.06.04
Nagyon szépen köszönjük az ötcsillagos, kiváló értékelését! Szeretettel várjuk máskor is.
A bolt vásárlója
A bolt vásárlója 2026.05.29
     
Minden rendben volt az áruval. A bolti kiszolgàlàs korrekt! Köszönöm:Kati
Angel21
Angel21 2026.05.28
     
Először egy rózsakvarc malát kerestem és közben megláttam az amazonit ásványt is, így olyan malát is rendeltem. Még több nap után is még őrzöm a tasakot amiben küldték, mert olyan csodálatos illata van, és mindig kapok áldás zsinórt a rendelés mellé, amiért nagyon hálás vagyok. Megbízható bolt, tudom hogy ott eredeti ásványokból vannak a malák. ☺Már előzőleg leírtam. ☹Nem volt negatív.
Edó
Edó 2026.05.28
     
Nagyon kedves és segítőkész volt a hölgy. Szuper gyors kiszállítás és korrekció a hibás termékkel. Nagyon elégedett vagyok. Csak ajánlani tudom az üzletet. ☺Gyors kiszállítás. ☹Nem volt.
A bolt vásárlója
A bolt vásárlója 2026.05.28
     
Nagyon gyors és pontos kiszolhálás. A termék (fekete henna) jó minőségű.
A bolt vásárlója
A bolt vásárlója 2026.05.28
     
Amit vásároltam kicsit csalódást okozott. Másnak képzeltem, a bolti kép alapján nem láttam pontosan. Mindegy.
Gergő
Gergő 2026.05.27
     
A fizikai boltban 2-3 szor voltam bent, teljesen joindulatu, kedves segitokesz dolgozokkal talalkoztam ☺Segitokészseg tapasztalasa ☹Az egyik alkalommal ( valoszinuleg kezdobb) fiatalember nem tudta megmondani melyik japa/mala lanc melyik agazathoz húz(pl rudraksha),illetve ezaltal ajanlani, de ezzel semmi gond nem volt, teljesen segitokesz kedves volt.
A bolt vásárlója
A bolt vásárlója 2026.05.24
     
Nagy választék, megfelelő árak, gyors szállítás.
Judit
Judit 2026.05.24
     
Rendszeren rendelek az oldalról, ami jól átlátható. Személyesen is vásároltam már a boltban. Online is és a boltban is nagyon kedvesek segítőkészek. Jó szívvel ajánlom a boltot és az oldalt is. ek
PénéTé
PénéTé 2026.05.22
     
Könnyen megtaláltam a keresett terméket, azt kaptam, amit megrendeltem és még egy kis meglepetést is. :) ☺Nagyon hamar és sértetlenül megérkezett az áru. ☹Nem volt ilyen.
Zsola Zsolti
Zsola Zsolti 2026.05.22
     
Karma Guru Tibetshop válasza 2026.05.23
Kedves Zsolti!

A visszajelzések nagyon hasznosak számunkra, ezekből közvetlen visszajelzéseket kapunk. Megtenné, hogy megírja nekünk azt, hogy miért értékelt bennünket ennyire negatívan? Nagyon hálásak lennénk ezért, így tudjuk fejleszteni a termékeinket/szolgáltatásainkat.

Köszönjük előre is!

A Karma Guru csapata
Gabó
Gabó 2026.05.21
     
A webshop könnyen használható, a kiszállítás mindig nagyon gyors. A termèkek jó minősègűekdig ☺Nagy a termèkválasztèk, több árkategóriában is elèrhező ugyanaz a termèktípus ☹Nem volt
Eda Sakti Szabó
Eda Sakti Szabó 2026.05.20
     
Nagyszerű bolt! ☺️
Karma Guru Tibetshop válasza 2026.06.04
Namaste! Köszönjük az értékelését és reméljük, sok örömet tudunk okozni a termékeinkkel!
Zsuzsanna Vadász
Zsuzsanna Vadász 2026.05.20
     
Hangtálakat vettünk, széles kínálat mellett. Kedves kiszolgálást kaptunk.
Karma Guru Tibetshop válasza 2026.05.20
Kedves Zsuzsanna, köszönjük az értékelést és kívánjuk hogy használja a hangtálakat jó egészségben és örömmel.
Valentina
Valentina 2026.05.18
     
Minden tökéletesen ment, csoda termékek! ☹Nem
ági
ági 2026.05.18
     
Nagyon gyorsan szállítanak, szépek a temrékek, és hiba esetén 2 azonnal küldtek újat úgy, hogy ráadásul a régit vissza sem kellett küldenem. Nagyon nagyon kedvesek voltak! ☺Nagyon gyorsan szállítanak, szépek a temrékek, és hiba esetén 2 azonnal küldtek újat úgy, hogy ráadásul a régit vissza sem kellett küldenem. Nagyon nagyon kedvesek voltak! ☹nincs

Növeld az eladásaidat vásárlói értékelésekkel. Programozás nélkül.

Ingyenes fiók létrehozása