Monika Grzelak Psychodietetyczka

Monika Grzelak Psychodietetyczka Opinie

Doskonały ocena
     
5.0 | 92 Opinie
Trustindex Zweryfikowana firma
Monika Grzelak Psychodietetyczka
Napisz recenzję

Opinie

Trustindex

5.0

| 92 razem

92 sztuka
0 sztuka
0 sztuka
0 sztuka
0 sztuka
Filtr źródła
Wiktoria
Wiktoria 2025.12.14
     
Wspaniała atmosfera, Pani Monika wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Super podejście do pacjenta, widać duże zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolona i polecam z całego serca!
Inez
Inez 2025.11.27
     
Współpraca z Moniką całkowicie odmieniła moje podejście do jedzenia. Dzięki niej przestałam bać się tłustszych produktów, zrezygnowałam z restrykcyjnego liczenia kalorii i zrozumiałam, że to jedzenie ma służyć mnie, a nie ja jemu. Monika nauczyła mnie, jak jeść intuicyjnie, jak mądrze „wprowadzać” produkty spoza low-FODMAP i jak podejść do równowagi w stylu 80/20 bez wyrzutów sumienia. Największa zmiana nastąpiła w mojej głowie — Monika pomogła mi odejść od skrajnie restrykcyjnego sposobu żywienia, który nie był dla mnie zdrowy, ani potrzebny. Dziś czuję pełną swobodę, w podejściu do diety — i za to jestem ogromnie wdzięczna Z całego serca polecam współpracę z Moniką każdemu, kto chce odbudować zdrową relację z jedzeniem.
Daria
Daria 2025.03.11
     
Daria Szychta Monia odegrała kluczową rolę w procesie zdrowienia naszego 10-letniego syna z zaburzeń odżywiania. Dzięki jej profesjonalizmowi, zaangażowaniu i empatycznemu podejściu, nasz syn nie tylko odzyskał zdrowie fizyczne, ale także pewność siebie i radość życia. Zaburzenia odżywiania to niezwykle trudne doświadczenie dla rodzica, ale Monia wsparła zarówno jego, jak i nas. Spotkania z nią były najlepszą decyzją dla zdrowia naszego dziecka. Jesteśmy wdzięczni za każde spotkanie!
Data doświadczenia: 18 December, 2024
Agata Kwiatek
Agata Kwiatek 2024.04.23
     
Monia to najlepsza psychodietetyczka! Ogrom jej wiedzy, rzetelność, kompetentność i pasja sprawia, że się chce być lepszym dla siebie i swojego ciała. Jadłospisy prze-pyszne i skrojone "na miarę". Zdecydowanie nie czuję się jakbym była na diecie. Dzięki spotkaniom z nią zyskałam większą świadomość w kwestii jedzenia, za co jestem jej wdzięczna. Spadające kilogramy to tylko efekt uboczny - najwspanialszy efekt to super samopoczucie:) Bez dwóch zdań ta dziewczyna inspiruje do zmiany! Polecam z całego serca!
Kornelia Nawrocka
Kornelia Nawrocka 2024.03.21
     
Z przyjemnością polecam współpracę z Monią 😊 jest to właściwa osoba, na właściwym miejscu. Niesamowite podejście do klienta, empatia, zrozumienie i przede wszystkim słuchanie i dostosowywanie diety pod daną osobę. Posiłki są pyszne, a same założenia współpracy są bardzo życiowe - jeśli chcesz coś zmienić żywieniowo, ale masz dosyć rygorystycznych i niesmacznych diet to szczerze uważam, że Monia będzie Twoim najlepszym wyborem. Co więcej nigdy nie spotkałam się z tak rzetelnym podejściem i przygotowaniem do współpracy, a analiza wyników badań, edukacja o żywieniu, nawykach, omawianie własnych wpadek/trudności i możliwość stałego kontaktu są nieocenione w procesie zmiany podejścia do żywienia i nawyków. Sama zdecydowałam się na współpracę z Monią z polecenia i nie żałuję, dlatego śmiało polecam również innym. Jest to profesjonalistka z pasją do wykonywanego zawodu. 😊
Adrianna Czyż
Adrianna Czyż 2024.03.21
     
Polecam współpracę z Moniką, to bardzo profesjonalny psychodietetyk dla którego komfort oraz samopoczucie pacjenta są na pierwszym miejscu. Wszystkie preferencje smakowe oraz zdrowotne zostały uwzględnione w diecie, Monika podchodzi do pacjenta holistycznie i dobiera sposób pracy tak by cały proces był przyjemny i nie sprawiał problemów w codziennym funkcjonowaniu. 😊
Zof Fle (Zofka)
Zof Fle (Zofka) 2024.02.27
     
Monikę chciałabym Państwu przybliżyć z mojego punktu widzenia jako osobę i jako dietetyka. Uważam, że to bardzo ważne. Znamy się już 6 miesięcy. Pracuje ze mną i moimi zmorami jedzeniowymi. Najpierw przedstawię Państwu jej osobę. To bardzo pracowita, młoda Kobieta o niezwykłym podejściu do życia i drugiej osoby. Nie ocenia, co jest już rzadkością, nie wywyższa się i nie „mądrzy”. Bardzo uważnie słucha i analizuje. Jej umysł jest otwarty a kreatywność pozwala na znalezienie „haka”, który danemu podopiecznemu zmieni postrzeganie i pomoże w problemie czy też zdrowiu. Podchodzi do każdego indywidualnie i to jest wspaniale. Ma mega poczucie humoru i poza ogromną wiedzą, którą się dzieli potrafi też wejść w dialog z każdym niezależnie od jego statusu. Jako dietetyka a raczej psycho- dietetyk jest Fenomenalna. Słucha, nie głodzi, ma świetne przepisy i jest otwarta na potrzeby drugiego. Długo zajęło mi dojście do punktu, w którym jestem obecnie. Zrozumiałam dzięki Monice swoje zachowania względem jedzenia i nauczyłam się je poprawiać. Nauczyła mnie, że zdrowo nie oznacza ani rygorystycznie, ani niesmacznie, ani bez szaleństw. Czy jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu? Zdecydowanie! Czy potrafi motywować i uczy zdrowego podejścia do swojego ciała! Jak najbardziej. Osobiście polecam każdemu, kto chce zmienić swoje nawyki, podejście do jedzenia, nauczyć się zdrowej relacji z nim i ze swoim ciałem. Dla mnie nie jest psycho dietetykiem- dla mnie jest Wsparciem i najlepszym, co mnie w obecnym okresie mojego życia spotkało.
Agata Kluczyńska
Agata Kluczyńska 2024.01.09
     
Bardzo polecam współpracę z Monią! Monia jest nie tylko fenomenalnym dietetykiem, ale również idealnym trenerem personalnym. Monia ma ogromną wiedzę odnośnie diet, a szeroka gama wypasionych przepisów zachęci każdego do podjęcia walki o lepsze nawyki żywieniowe. Jako trenerka personalna wsłuchuje się uważnie w potrzeby swojego podopiecznego, układa plan treningowy i motywuje jak nikt! Monia to przede wszystkim profesjonalizm i doświadczona osoba, która ciągle się rozwija i poszukuje nowych metod wspierania swoich podopiecznych. Bardzo polecam współpracę z BeFitJustEat !!!
Kasia Paczkowska
Kasia Paczkowska 2023.11.16
     
Gorąco polecam! Świetna trenerka i rewelacyjne treningi!👍😀 pełna profeska💪
Kagami OneeSama
Kagami OneeSama 2023.10.04
     
"She's a witch!" Ta dziewczyna jest magiczna. Dzięki jej radom, w ciągu dwóch miesięcy przy minimalnym wysiłku mam o wiele więcej energii, schudłam 8 kg (bez katowania się), zaczęłam pić wodę, jeść zdrowo i smacznie, w końcu sprogresowałam na siłce. Żałuję, że trafiłam na nią tak późno. Długa droga jeszcze przede mną, ale w końcu mam poczucie, że to spacerek pod górkę, a nie wspinaczka wysokogórska.
Sandra Pohl
Sandra Pohl 2023.09.28
     
Monia jest świetna w tym co robi. Zupełnie zmieniła moje nastawienie do słowa "dieta". Uczy jak komponować posiłki w prosty sposób oraz tego, że nie musimy rezygnować ze wszystkiego, co lubimy. Serdecznie polecam!!!
Lucyna Spirydowska
Lucyna Spirydowska 2023.09.03
     
Monika jest w 100% zaangażowana w to co robi, pełen profesjonalizm, ogromną wiedza. Polecam serdecznie :)
Ania Pawlak
Ania Pawlak 2023.07.13
     
Dla mnie najważniejsze we współpracy z Monią jest możliwość szczerej rozmowy. Słucha potrzeb, a jednocześnie zrobi tak, żeby było zdrowo, ale i znajdzie się miejsce na kompromisy :). A poza tym, ogromna wiedza, pasja i empatia :)
Magdalena Muradin
Magdalena Muradin 2023.06.21
     
Monika jest w 100% profesjonalistką w tym co robi. Niesamowicie zaangażowana i oddana swojej pracy, a do tego z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Wklada w prace z podopiecznymi cale swoje serducho. Opiekowała się mną dietetycznie, a teraz trenuję pod jej czujnym okiem i jestem bardzo zadowolona z efektów. Naprawdę polecam każdemu współpracę z Monią!
Ewa Mackiewicz
Ewa Mackiewicz 2023.06.06
     
Monia absolutnie zmieniła moje podejście do jedzenia, odczarowała słowo "dieta" 💚 Zawsze świetne zrozumienie potrzeb i możliwości. Po kontuzji która wyłączyła mnie z treningu, w kilka godzin obróciła cały program żywieniowy o 360 stopni, żebym nie musiala z niego rezygnowac, a potem pomogla wrocic do formy. Szczerze polecam, nie tylko wspaniały dietetyk ale i naprawde dobry człowiek 💚
Agnieszka Hernacka
Agnieszka Hernacka 2023.06.05
     
Polecam każdemu,kto przerobił już setki diet ze spektakularnym efektem i efektem jojo zaraz po .Monia uczy zdrowego podejścia do jedzenia ,bez katowania się i wyrzeczeń.Poza tym niezawodna jeśli chodzi o kontakt ,porady ,uwagi i indywidualne podejście.
Kacper Matysiak
Kacper Matysiak 2023.04.05
     
Mogę polecić Monikę z całego serca. Miałem straszne opory, żeby zacząć treningi. Nie spodziewałem się, że dzięki niej wysiłek fizyczny sprawi mi tyle radości 😀
Wiktoria Plotkowiak
Wiktoria Plotkowiak 2023.04.01
     
Bardzo polecam Monikę! Wygrałam konsultację w konkursie i podczas jednej konsultacji online zdobyłam wiele cennych wskazówek i informacji. Rozmowa była bardzo przyjemna. Monika wie o co pytać. Pozostało tylko wprowadzić zmiany w życie i czekać na rezultaty :)
Natalia Bassak
Natalia Bassak 2023.03.22
     
Jestem po konsultacji dietetycznej z Monią i bardzo wszystkim polecam współpracę z nią! Przede wszystkim: nie ma "źle robisz, trzeba robić tak!", w zamian jest "a jak się po tym czujesz? Służy Ci to?" oraz tłumaczenie, w jaki sposób działa nasz organizm i jak można polepszyć sobie jakość życia - takie podejście jest według mnie w 100% nastawione na klienta - co przy pracy z ludźmi jak dla mnie jest kluczem! Dostałam sporo wskazówek, Monika wnikliwie przeanalizowała moje wyniki badań i poleciła, co dodać do mojej obecnej suplementacji, którą wcześniej zweryfikowała. Skarb, nie kobieta, dzięki Monia! ♥️
Anna Kasprzyk
Anna Kasprzyk 2023.02.22
     
Współpraca treningowa z Monią to sama przyjemność! Ma bardzo indywidualne podejście, dopasowane do potrzeb i możliwości, a po ułożeniu planu nie zostawia nikogo samego ale kontroluje postępy na bieżąco 😊 Do tego ma przeogromną wiedzę, a na treningach czuję się jak z super kumpelą ❤

Zwiększ sprzedaż dzięki opiniom klientów. Bez kodowania.

Utwórz darmowe konto