Recomand colectivul medical Dent Park pentru ca sunt profesioniști, își iubesc meseria si vor să o facă cât mai bine. Mulțumesc acestui colectiv medical!
Răspuns de la Dent Park
2026.06.08
Mulțumim mult pentru cuvintele frumoase, Liana! Suntem bucuroși că eforturile noastre sunt apreciate și vom continua să oferim servicii de cea mai înaltă calitate.
The experience was a good one. Clean clinic, good doctors, good quality on the dental interventions...
Răspuns de la Dent Park
2026.06.08
Thank you, Adela! We're so glad you had a positive experience with our clean clinic and skilled doctors. We appreciate your feedback and look forward to assisting you again in the future.
Sunt foarte mulțumită, eu am venit la recomandarea fiului meu și v-am recomandat cu încredere prietenilor mei.
Totul a fost foarte bine.
Răspuns de la Dent Park
2026.06.08
Doamna Ioana, vă mulțumim mult pentru recomandare și pentru încrederea acordată! Ne bucurăm că experiența a fost una foarte bună. Apreciem sprijinul și vă așteptăm cu drag să reveniți!
Recomand cu incredere pentru serviciile stomatologice oferite. Mulṭumesc intregii echipe pentru colaborare si pentru caldura si empatia cu care am fost intampinata!
Răspuns de la Dent Park
2025.08.23
Mulțumim mult pentru feedback-ul excelent! Este o onoare să știm că ați simțit dedicarea și grija cu care ne tratăm pacienții. Vă mulțumim pentru recomandarea călduroasă!
Buna ziua sunt foarte mulțumită de la recepție medici asistentele chirurg. Va multumesc din suflet pt tot ce faceti pt pacienții.
Răspuns de la Dent Park
2026.06.08
Mulțumim mult pentru cuvintele frumoase, Mihaela! Ne bucurăm că experiența dumneavoastră a fost una pozitivă și apreciem recunoașterea efortului echipei noastre.
Domnul doctor Croitoru este un profesionist desăvârșit, formând o echipă de medici empatici, înțelegători, plini de căldură. M-au ajutat să trec peste toate temerile.
Recomand cu încredere.
Răspuns de la Dent Park
2026.06.08
Mulțumim pentru cuvintele frumoase! Ne bucurăm că experiența dumneavoastră cu echipa noastră a fost una pozitivă și că v-am ajutat să vă simțiți încrezătoare. Vă așteptăm cu drag oricând va fi nevoie.
Totul a fost super bine, medicii sunt foarte empatici si mi-au explicat foarte bine planul de tratament
Răspuns de la Dent Park
2026.06.05
Alexandra, îți mulțumim pentru feedbackul oferit. Ne bucurăm că ați avut o experiență pozitivă și că echipa noastră a fost empatică și clară în explicații.
Am avut o experiență foarte plăcută la acest cabinet dentar. Personalul este amabil și profesionist, iar medicii explică fiecare etapă a tratamentului într-un mod clar și ușor de înțeles. Cabinetul este modern, curat și bine echipat, ceea ce mi-a oferit încredere și confort pe tot parcursul vizitei.
Răspuns de la Dent Park
2026.06.05
Mulțumim pentru cuvintele frumoase! Ne bucurăm că experiența dumneavoastră a fost una pozitivă și că ați apreciat profesionalismul și confortul cabinetului nostru. Suntem aici pentru a vă oferi mereu servicii de calitate.
Bună ziua toată ziua să ne fie tuturor!
De aș fi știut că este așa de bine la Dent park ,și dacă ar fi existat " și pe vremea mea" nu as fi ajuns la implanturi. De aceea îi recomand cu toată încrederea și să nu vă fie frică. Nu doare deloc!
Răspuns de la Dent Park
2026.06.05
Bună ziua! Mulțumim pentru cuvintele frumoase și pentru recomandare. Ne bucurăm enorm că ați avut o experiență plăcută la noi. Aprecierea dumneavoastră ne motivează să continuăm să oferim servicii de calitate.
O clinica stomatologica cu servicii integrate pe care o recomand cu drag pentru inalta calitate a actului medical, pentru profesionalismul, amabilitatea, atentia, promptitudinea cadrelor medicale si a angajatilor serviciului call center, pentru comunicarea deschisa, calda, clara, eficienta cu personalul medical, o clinica in care revin cu placere si incredere de fiecare data, si la care se poate ajunge usor, iesirea de la metroul Eroilor fiind la 10 pasi distanta.
Răspuns de la Dent Park
2026.06.04
Mulțumim, Laura, pentru cuvintele calde și pentru încrederea acordată. Ne bucurăm să aflăm că experiența dumneavoastră cu clinica noastră a fost una atât de plăcută. Vă așteptăm cu drag oricând!