Polecam to miejsce! Trafiliśmy do Pani Eweliny Golba🥰 przemiła i znająca się na rzeczy osoba. Wszystko dokladnie wytłumaczyła i na bieżąco pokazywała jak ćwiczyć z dzieckiem w domu. Do takich osób i miejsc chce się wracać🥰❤️👌
Reply from ANA-MED Centrum Rehabilitacji2026.04.15
Dziękuję serdecznie ❣️
Paulina Młynarczyk2026.04.08
Z całego serca polecam Centrum Rehabilitacji Ana-Med. Byłam tam z córką już drugi raz i jesteśmy bardzo zadowolone z wizyt u pani Ani. Widać ogromne zaangażowanie, profesjonalizm oraz świetne podejście do dzieci.
Najważniejsze są efekty – już teraz widzimy u córki dużą poprawę, co daje nam ogromną radość i poczucie, że jesteśmy w dobrych rękach. Pani Ania tworzy bardzo miłą i spokojną atmosferę, dzięki czemu córka chętnie uczestniczy w zajęciach.
Serdecznie Polecam ❤️
Reply from ANA-MED Centrum Rehabilitacji2026.02.04
Dziękujemy serdecznie:)
Dominika Żądełek2026.02.02
Baaardzo polecam centrum rehabilitacji Ana-Med trafiłam tutaj z synem w grudniu zaczeliśmy ćwiczenia już od stycznia cały miesiąc prywatnie ,teraz od lutego jesteśmy już na NFZ jesteśmy zadowoleni z opieki jaką darzy nas pani Kasia , syn z chęcią ćwiczy z panią jak i w domu też , dziś byliśmy po wkładki ortpedyczne które stworzyła nam przesympatyczna pani Ania , jako chyba jedyna klinika która takie rzeczy robi na miejscu dopasowując każdy detal pod stópki ... można by tu było pisać dużo bo naprawde każda osoba w tym miejscu robi wszystko na najwyższym poziomie aż miło się wchodzi i wychodzi ,polecam każdemu aby chodź raz poszedł zbadać swoje dziecko pod każdym kontem
Reply from ANA-MED Centrum Rehabilitacji2026.02.02
Dziękuję serdecznie za tak miłe słowa ❣️
Jest nam ogromnie miło,każdego dnia staramy się spełniać oczekiwania pacjentów i udzielać porad zgodnie z najnowszą wiedzą i standardami❣️
Beata Bednarczyk2026.01.28
Polecam współpracę z panią Mileną, terapia przyniosła rezultaty, córka bardzo jej zaufała.
Reply from ANA-MED Centrum Rehabilitacji2026.01.28
Dziękujemy serdecznie za tak miłe słowa ❣️
Łukasz Drygiel2026.01.05
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasze dzieci mają możliwość korzystania z rehabilitacji na NFZ z których jesteśmy zadowoleni i przede wszystkim widzimy efekty- także z całego serca polecamy. Dodatkowo korzystamy też z usług komercyjnych u Pani Ani,Kasi -pelen profesjonalizm. Pani Ania to cudotwórca🥰🥰 pozdrawiamy
Reply from ANA-MED Centrum Rehabilitacji2025.10.15
Dziękujemy serdecznie za tak miłe słowa. Pani Milena jako psycholog z sercem oraz profesjonalizmem podchodzi do pracy z każdym pacjentem. Dziękujemy za docenienie pracy Pani Mileny oraz p. Asi i p.Justyny które na co dzień starają się pomagać.❣️
Dorota Mućka2025.10.01
Serdecznie polecam Centrum Rehabilitacji ANA-MED. Zespół wyróżnia się wysokim profesjonalizmem oraz życzliwym podejściem do pacjenta. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, a badanie przebiega sprawnie i rzetelnie. Wszystko odbywa się szybko, jasno i zgodnie z oczekiwaniami. Wkładki zostały wykonane bardzo starannie, a cały proces został szczegółowo i jasno wyjaśniony. Wszystko odbyło się sprawnie i profesjonalnie.
Reply from ANA-MED Centrum Rehabilitacji2025.10.03
Dziękujemy za za opinię. Jakość świadczonych usług oraz zdrowie naszych pacjentów są dla nas priorytetem 🙂
Małgorzata Chęcińska2025.09.09
Do dobrych lekarzy jeździ się do Warszawy czy Lublina. Z tym jednym wyjątkiem, jakim jest Ana-Med. Zatem wielka radość, że chociaż panią Anię mamy na miejscu, podejście niezwykle profesjonalne. W przychodni jest b. miła obsługa w recepcji. Natomiast panie fizjoterapeutki nie tylko mówią, ale i potrafią same pokazać sekwencje ćwiczeń, a także nauczyć dziecko jak je robić w domu. Polecam!
Reply from ANA-MED Centrum Rehabilitacji2025.09.09
Dziękujemy serdecznie za miłe słowa ❣️ Cieszymy się że możemy być częścią powrotu do sprawności 🙂
Renata Śledź2025.09.02
Profesjonaliści w różnych dziedzinach, empatyczne podejście do pacjentów w różnym wieku. Terapie wykonywane na wysokim poziomie. Panie rejestratorki bardzo pomocne i życzliwe. Z czystym sumieniem polecam Centrum ANA-MED.
Reply from ANA-MED Centrum Rehabilitacji2025.09.02
Dziękujemy serdecznie za tak miłe słowa ❣️
Podchodzimy holistycznie do pracy z dzieckiem dzięki czemu uzyskujemy cudowne rezultaty 🙂
Anna Izdebska2025.08.26
Miałam dzisiaj bardzo nieprzyjemne doświadczenie w klinice Ana-Med. Obsługa recepcji była nie tylko nieuprzejma, ale także wprowadzała mnie w błąd dotyczący terminów wizyt.
Osoba zapisująca mnie nie wykazywała chęci pomocy ani zrozumienia mojej sytuacji. Oczekiwałem lepszej komunikacji i profesjonalizmu, zwłaszcza w tak ważnej kwestii jak zdrowie.
Reply from ANA-MED Centrum Rehabilitacji2025.09.01
Pani Anno , nie ma możliwości wprowadzenia Pani w błąd co do terminu wizyty ponieważ pracujemy na dwóch systemach które w momencie rezerwacji terminu przychodzi powiadomienie na nr telefonu wskazany przez Panią.
Dzień wcześniej również przychodzi informacja przypominająca oraz wykonywany jest telefon z rejestracji w celu potwierdzenia wizyty.
W Pani przypadku sytuacja była bardziej skomplikowana gdyż osoba która miała zająć się Pani dzieckiem jest po ciężkiej operacji i nie była w stanie tego zrobić, dlatego również wizyty były przekładane na inny termin gdyż powrót do pełnej sprawności się wydłużał.
Dziecko zostało zapisane na najbliższy możliwy termin , natomiast w przypadku gdy zwolni się inny termin otrzyma Pani telefon Rejestracja placówki prowadzi również listę pilnych przypadków na których Pani dziecko się znajduje .
Zdrowie naszych pacjentów jest priorytetem więc nie możemy pozwolić aby terapeuta nie był w stanie dać z siebie 100% , dlatego zarzuty odnośnie braku zrozumienia i profesjonalizmu są tutaj bezzasadne.
Niemniej jednak przykro nam że tak ta sytuacja została przez Panią odebrana.
Pozdrawiamy serdecznie zespół Centrum Rehabilitacji ANA-MED.
Marzena Celińska Drozd2025.06.30
Super miejsce, świetna obsługa, Pani Ania naprawdę zna się na rzeczy😀
Reply from ANA-MED Centrum Rehabilitacji2025.06.30
Dziękujemy serdecznie za tak miłe słowa, mamy nadzieję że jesteście Państwo zadowoleni z naszych usług:)
Katarzyna Stepulak2025.06.30
Serdecznie polecam to miejsce! Ania ma ogromną wiedzę i pozytywne podejście do każdego małego pacjenta . Dzięki Ana Med moja córka ma proste i zdrowe nóżki :) jeszcze raz mocno polecam ♥️
Reply from ANA-MED Centrum Rehabilitacji2025.06.30
Dziękujemy serdecznie za tak cudowną opinię:)
Pacjenci i ich zadowolenie są naszym priorytetem.
To była ciężka praca , nasza wspólna a efekt widoczny jest gołym okiem:)
Trzymamy kciuki:)
Monika Gryczka2025.06.30
Profesjonalizm na pierwszym miejscu . Indywidualne podejście do pacjenta , bardzo dobry kontakt z małymi dziećmi .. Polecam z całego serca ♥️
Reply from ANA-MED Centrum Rehabilitacji2025.06.30
Dziękuję serdecznie, cieszą nas tak miłe słowa 🙂
Anita S2025.06.05
Bardzo polecam badanie stópek i wykonanie wkładek w centrum Ana-Med ! Bardzo dobre podejście do najmłodszych pacjentów, szczegółowe badania i nowoczesne podejście do tematu. Wkladki robione indywidualnie pod potrzeby dziecka. Razem z synkiem polecamy :)