A cég pont olyan amilyennek itt a véleményekből kitűnik. Nagyon jó! Maximálisan segítőkészek és rugalmasak. A vásárlás végén pontosan azt kapod és akkor amit megbeszéltetek.
Az utánfutó nagyon jó és szép is!
Az interneten fellelhető vélemények szerencsére igaznak bizonyultak.
Örülök neki, hogy végül rájuk esett a választás, most is így döntenék!
Nagyon rugalmasak voltak, nem tudtam elmenni megnézni, így telefonon történt az egyeztetés.
Mindenre volt megoldásuk. Én annyiban voltam rugalmas, hogy a szín nem igazán számított, így egy raktáron lévő 120*200- as utánfutó lett felszerelvényezve 130 as ponyva tartóval, berácsozva. Levehető hátsó ajtóval és ponyvával. Hétfőn beszéltünk, megbíztam Őket a forgalomba helyezéssel is, így a papírok postázásával együtt pénteken mehettem érte. A helyszínen is minden egyeztetésre került, meg lettek mutatva a dolgok. Eddig a futóval csak 50 km-t jöttem hazáig, szépen fut, lap rugós, üresen sem pattog, a magas ponyva az fogja az autót rendesen, de ezt tudtam, én helyben fogom használni.
Az anyagok vastagok, a ponyva is jó vastag, tartósnak tűnik, de ezt majd az idő megmutatja.