Nagyon profi csapat dolgozik, akik segítőkészek, és jó fejek! Köszönjük mindenkinek aki részt vett a projektben!
Danubia Energia Kft válasza
2020.10.11
Sok napsütéses órát kívánunk, mi köszönjük a bizalmat!
Az igényfelméréstől a szerelésig, sőt az utána következő szolgáltatói ügyintézésig is segítőkészek, tanácsokkal látnak el, minden kérdésre választ kaptunk. Még a koronavírus-járvány közepén is gyorsan jöttek szerelni, profi, megbízható csapat.
Megbízható, pontos, precíz kivitelezés, teljeskörű ügyintézéssel és utókövetéssel. Csak ajánlani tudom!
Köszönöm szépen a munkátokat!
Danubia Energia Kft válasza
2020.06.24
Köszönjük szépen! :) Remélem sok örömöd lesz a rendszeredben!