Jestem zadowolony z zakupu oleje bardzo dobrej jakości . Poleciłem znajomym piję krótko ale oceniam , że leczą moje przypadłości. Myślę , że będę kontynuował zakupy dla siebie i dla rodziny.
Zamówienie zrealizowane wzorowo. A powiedzieć, że produkty są pyszne to nic nie powiedzieć. Trzeba samemu spróbować. Jedyna wada to cena... ale myślę, że warto.
Jakość i szybkość!
Szybka dostawa, produkt świetnie zapakowany. Skład i jakość na najwyższym poziomie, zdecydowanie polecam!
Data doświadczenia: 01 June, 2026
Wyjątkowa jakość i smak!
Orzechy są świetnie uprażone i mają wspaniały smak – zdecydowanie warte polecenia! Olej, szczególnie dla kobiet, jest rewelacyjny dzięki doskonałemu składowi. Produkty naprawdę wysokiej jakości.