Volyka Tamás 2026.06.11 Udvarias, gyors, betegcentrikus hozzáállás, mindennel elégedett voltam! Köszönöm! Hasznos Jelentés
Szilvia Nagy 2026.06.09 Nagyon kedvesek voltak a hölgyek. Bárcsak mindenki ilyen lenne. Köszönöm Hasznos Jelentés
Attila Kiss 2026.06.05 Szép Napot !!! Hálásan Köszönöm Segítségüket, minden nagyon gördülékenyen és gyorsan, a megadott időben működött. Ismételt Köszönettel Kiss Attila Hasznos Jelentés
PetrusKriszti-EbugattaKriszti 2026.06.03 Az udvaron lehet parkolni. Családias, tiszta, rendezett, barátságos környezet. Dr. Németh Emesének és a kollégáinak pedig köszönet mindenért. Hasznos Jelentés DNE-Sanitas válasza 2025.04.23 Kedves Kriszti! Nagyon köszönjük a pozitív véleményt :)
István Kovács 2026.05.31 Most jártam itt először, munka alkalmassági vizsgálaton. A Doktornő (Dr Németh Emese), és az asszisztens hölgy is,nagyon kedvesek voltak. Minden rendben volt. Csak ajánlani tudom 🙂🙂 Hasznos Jelentés