Споменар

spomenar.mk

Споменар Reviews

Excellent rating
5.0
19 reviews Verified
Споменар
%title%

%offer%

Reviews ( 19 ) 5.0

Iva Alimaskoska
Iva Alimaskoska
2021.05.12
recommends
Vi blagodaram za preubavite sliki, preubavo iskustvo so super luge koi odlichno si ja znaat rabotata .Se gledame vo sledna prilika Topla preporaka do site ??
Advertisement
Adrijana Bozinovska
Adrijana Bozinovska
2021.03.16
recommends
Vi blagodarime za ubavite sliki i ubavata sorabotka!!!?
Maja Sibinovska
Maja Sibinovska
2020.12.09
recommends
Prekrasni sliki napraveni od profesionalci. Preporacuvam ❤️
Simona Palankov
Simona Palankov
2020.10.23
recommends
Подобар избор не можевме да направиме. Прекрасни квалитетни слики, позитивни и креативни луѓе одлични за соработка. Препорачувам❤️
G-ga Stojanovska
G-ga Stojanovska
2020.10.06
recommends
Немам зборови за вашата професионалност. Зборовите се сувишни делата сами кажуваат. Едно големо благодарам што успеавте да го овековечите за нас овој голем ден
Advertisement
Станковска Ивана
Станковска Ивана
2020.09.30
recommends
Најголемо БЛАГОДАРАМ нема потреба од многу зборење и пишување сликите сами кажуваат,тие се вашиот доказ за КВАЛИТЕТ,ПРОФЕСИОНАЛНОСТ,КРЕАТИВНОСТ.Продолжете така кој сака убави спомени нека ги побара Споменар ???
Elena Mingovska
Elena Mingovska
2020.08.22
recommends
Ги препорачувам со цело срце, ептен сме задоволни од квалитетот на сликите ? Дечките се многу опуштени и забавни и тој што не сака да се слика ќе посака ?Фала ви уште еднаш ?
Katerina Kaya
Katerina Kaya
2020.08.11
recommends
Задоволни сме, благодариме за убавото искуство. Искрена препорака.
Ane Dimkovska
Ane Dimkovska
2020.07.27
recommends
Profesionalni preubavi sliki preubav Spomenar koj ostanuva za nas da se sekjavame pozz decki super ste ?‍♀️
Advertisement
Радмила Тушевска
Радмила Тушевска
2020.07.13
recommends
Момент кој трае неколку минути од Вас зачуван до секој детал ви благодарам прекрасни сте за соработка ?
Kristina Spasovska
Kristina Spasovska
2020.07.05
recommends
Преубави слики, супер искуство!!???
Irena Stojanoska Popov
Irena Stojanoska Popov
2020.07.04
recommends
Ви Благодариме за професионалноста! Ви Благодариме што и покрај дождот ги исполнивте нашите желби! Ви Благодариме што бевте дел од нашиот ден! Ви Благодариме што во вакво време ни излеговте во пресрет! Секоја чест, длабок наклон и до следно видување!!!
Вања Цветковска
Вања Цветковска
2020.06.28
recommends
Позитивни, точни, професионалци. Бебе уживаше во сликањето.Ќе ве бараме пак ?
Advertisement
Jana Ivanova
Jana Ivanova
2020.01.26
recommends
Прекрасно искуство, точни, брзи, ненаметливи, љубезни и професионални. Ќе се сликаме пак ??
Емилија Дамјановска
Емилија Дамјановска
2020.01.05
recommends
? Прекрасни луѓе, преубави фотографии. креативност на ниво??
Aleksandar Janevski
Aleksandar Janevski
2019.11.26
recommends
Vaseto delo spomenar, veka stana i nas spomenar?
Elena Engi
Elena Engi
2019.11.26
recommends
Nezaboravni momenti koi ke gi stavime vo nasiot #spomenar zasekogas ❤️ Sakame pak ?
Advertisement
Ana Kostovska
Ana Kostovska
2019.11.25
recommends
Profesionalni i sigurni vo toa sto go rabotat. Najubav spomenar samo od vas moze da se dobie
Simona Ristovska
Simona Ristovska
2019.11.21
recommends
Среќа се моментите со Споменар зачувани како најубави спомени ❤️