Najlepszy specjalista w Radomiu. To nie wymieniacz tylko wykształcony specialista znający samochody do każdej śrubki. Sam z pasji składa silniki, rozwiązuje skomplikowane tematy wymagające wiedzy i doświadczenia. Obsługiwał wyścigowe samochody. Jak ASO się poddaje to przywozi do Karola :)
Miałem problem z dziwnym klekotaniem w silniku. Podjechałem do warsztatu i od razu było wiadomo, co jest przyczyną. Naprawa poszła szybko i sprawnie, a silnik działa teraz bez zarzutu. Rzetelny mechanik, uczciwa cena i profesjonalne podejście. Polecam Pana Karola – zna się na rzeczy i widać, że lubi to, co robi.
Warsztat godny polecenia i miana dobry mechanik . Pierwsza wizyta pokazała że opinie nie są przesadzone moje auto chodziło jak chciało głównie silnik po naprawie mam samochód bo przed wizytą miałem traktor i to bardzo rozklekotany
Odpowiedz z Mechanik Radom Royal Customs
2024.12.27
dziękujemy panie Irku za zaufanie i wybór naszej firmy, oczywiście zapraszamy ponownie na wszelkie naprawy samochodu , zawsze pomożemy :)
Pełen profesjonalizm
Wystawiam 5 gwiazdek, ale gdybym mógł więcej to bym dał maksimum. Pełen profesjonalizm, miła obsługa. Mimo, że dwóch mechaników poddało się żeby odkręcić śruby wąchacza w sankach ford kuga mk1 to Pan Karol nie widział w tym problemu i wzorowo sobie z tym poradził! Polecam ten zakład w 100 %.
Szczerze polecam usługi tego warsztatu . Wszystko na czas , solidnie wykonana usługa i w rozsądnej cenie. Widać że chłopaki znają się na tym co robią . Skorzystałem pierwszy raz i na pewno tam wrócę
Odpowiedz z Mechanik Radom Royal Customs
2024.04.18
dziękujemy panie Piotrze za zaufanie i wybór naszej firmy, oczywiście zapraszamy ponownie :)
Najlepszy mechanik w Radomiu. Pan Karol nie odmawia , nawet ciężkiego przypadku , i partactwa po innym mechaniku. Wiedzę jaką posiada , oraz zdolności są imponujące. Poradzi sobie nawet z bardzo ciężkim przypadkiem. Nie wymiguje się , i służy pomocą. Takich mechaników w Radomiu brakowało. Polecam z całego serca , już zawsze będę tam wracać. Moje BMW jeździ wreszcie tak jak powinno 😊😊
Odpowiedz z Mechanik Radom Royal Customs
2024.04.18
dziękujemy pani Beato za miłą pozytywną opinię , oczywiście zapraszamy ponownie :)