Mechanik Radom Royal Customs

Mechanik Radom Royal Customs Opinie

Doskonały ocena
     
5.0 | 37 Opinie
Trustindex Zweryfikowana firma
Mechanik Radom Royal Customs
Napisz recenzję

Opinie

Trustindex

5.0

| 37 razem

36 sztuka
1 sztuka
0 sztuka
0 sztuka
0 sztuka
Filtr źródła
Kamil Franczak
Kamil Franczak 2026.04.29
     
Najlepszy specjalista w Radomiu. To nie wymieniacz tylko wykształcony specialista znający samochody do każdej śrubki. Sam z pasji składa silniki, rozwiązuje skomplikowane tematy wymagające wiedzy i doświadczenia. Obsługiwał wyścigowe samochody. Jak ASO się poddaje to przywozi do Karola :)
Sylwester Maciejewski
Sylwester Maciejewski 2026.02.09
     
Jestem bardzo zadowolony! Pełny profesjonalizm i doświadczenie Polecam każdemu samochodziarzowi!
P W
P W 2025.11.07
     
Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolony i serdecznie polecam:)
Bezsenny
Bezsenny 2025.11.04
     
Miałem problem z dziwnym klekotaniem w silniku. Podjechałem do warsztatu i od razu było wiadomo, co jest przyczyną. Naprawa poszła szybko i sprawnie, a silnik działa teraz bez zarzutu. Rzetelny mechanik, uczciwa cena i profesjonalne podejście. Polecam Pana Karola – zna się na rzeczy i widać, że lubi to, co robi.
Maciej Graczyk
Maciej Graczyk 2025.10.12
     
Wybrałem warsztat ze względu na opinie i się nie zawiodłem.
Tomasz Leśniewski
Tomasz Leśniewski 2025.08.25
     
Naprawa układu hamulcowego. Czas akceptowalny. Koszt akceptowalny. Gorąco polecam.
Albert Kaczmarzyk
Albert Kaczmarzyk 2025.06.22
     
Szybka wizyta w warsztacie po umówieniu telefononicznym. Usterka samochodu szybko usunięta.
Odpowiedz z Mechanik Radom Royal Customs 2025.06.22
dziękujemy panie Albercie za skorzystanie z naszych usług oczywiście polecamy się na przyszłość
Julian Daniel
Julian Daniel 2025.06.20
     
I to jest konkretny mechanik! Słowny, terminowy, rzeczowy i niedrogi. Naprawa sprzęgła w Tucsonie żony perfekt!!! Polecam i sam będę korzystał w razie potrzeby.
Odpowiedz z Mechanik Radom Royal Customs 2025.06.21
dziękujemy za miłą dobrą opinię, oczywiście zapraszamy ponownie.
Aleksandra Kołacz
Aleksandra Kołacz 2025.06.19
     
Odpowiedz z Mechanik Radom Royal Customs 2025.06.19
dziękujemy pani Olu za bardzo dobrą opinię z jakości naszych usług, zapraszam oczywiście ponownie na wszelkie naprawy bieżące oraz wymianę oleju
jaanii84
jaanii84 2025.05.04
     
Odpowiedz z Mechanik Radom Royal Customs 2025.06.19
dziękujemy za dodanie bardzo dobrej opinii, oczywiście zapraszamy ponownie:)
Albert S
Albert S 2024.12.27
     
Usługi w konkurencyjnych cenach i obsługa na wysokim poziomie. Polecam warsztat.
Odpowiedz z Mechanik Radom Royal Customs 2024.12.27
dziękujemy panie Albercie za skorzystanie z naszych usług, oczywiście zapraszamy ponownie .
Irek Maj
Irek Maj 2024.10.14
     
Warsztat godny polecenia i miana dobry mechanik . Pierwsza wizyta pokazała że opinie nie są przesadzone moje auto chodziło jak chciało głównie silnik po naprawie mam samochód bo przed wizytą miałem traktor i to bardzo rozklekotany
Odpowiedz z Mechanik Radom Royal Customs 2024.12.27
dziękujemy panie Irku za zaufanie i wybór naszej firmy, oczywiście zapraszamy ponownie na wszelkie naprawy samochodu , zawsze pomożemy :)
Damian
Damian 2024.09.04
     
Pełen profesjonalizm Wystawiam 5 gwiazdek, ale gdybym mógł więcej to bym dał maksimum. Pełen profesjonalizm, miła obsługa. Mimo, że dwóch mechaników poddało się żeby odkręcić śruby wąchacza w sankach ford kuga mk1 to Pan Karol nie widział w tym problemu i wzorowo sobie z tym poradził! Polecam ten zakład w 100 %.
Piotr Gospodarczyk
Piotr Gospodarczyk 2024.04.18
     
Szczerze polecam usługi tego warsztatu . Wszystko na czas , solidnie wykonana usługa i w rozsądnej cenie. Widać że chłopaki znają się na tym co robią . Skorzystałem pierwszy raz i na pewno tam wrócę
Odpowiedz z Mechanik Radom Royal Customs 2024.04.18
dziękujemy panie Piotrze za zaufanie i wybór naszej firmy, oczywiście zapraszamy ponownie :)
Beata Mucha
Beata Mucha 2024.03.20
     
Najlepszy mechanik w Radomiu. Pan Karol nie odmawia , nawet ciężkiego przypadku , i partactwa po innym mechaniku. Wiedzę jaką posiada , oraz zdolności są imponujące. Poradzi sobie nawet z bardzo ciężkim przypadkiem. Nie wymiguje się , i służy pomocą. Takich mechaników w Radomiu brakowało. Polecam z całego serca , już zawsze będę tam wracać. Moje BMW jeździ wreszcie tak jak powinno 😊😊
Odpowiedz z Mechanik Radom Royal Customs 2024.04.18
dziękujemy pani Beato za miłą pozytywną opinię , oczywiście zapraszamy ponownie :)

Zwiększ sprzedaż dzięki opiniom klientów. Bez kodowania.

Utwórz darmowe konto