Segítőkész kiszolgálás. Minden segítséget megkaptam! A növények gyönyörűek.
Tavaly a szezonvégi, utolsó 50% kedvezménnyel vásároltam kb 60-70db növényt, melyet csak december első napjaiban tudtam elültetni. Jelentem 1db kivételével mind gyönyörűen növekedésnek indult. Akkor is tudtam, hogy megbízható kertészet, egészséges jól begyökerezett növényeket fogok itt kapni, de ez most csak még nagyobb megerősítést nyert! Bátran válogassatok a kínálatukból, és fogadjátok meg a tanácsaikat, mert a személyzet is nagy szaktudassal rendelkezik, és kérdés esetén szívesen segítenek.
Nagyon egészséges növényeket kaptam. A csomagolásból kibontva, még nedvesen találtam őket. Máskor is rendeltem már és fogok is, mert különlegességek is vannak, előre be tudom ültetni a később virágzó évelőket is. Ami még fontos, hogy a webshoph könnyen kezelhető és hasznos információkat is tartalmaz.