W moim przypadku, obsługa sklepu i szybkość dostawy godna naśladowania. W skrócie, zamówiłem kominek który został wycofany z oferty, w zamian otrzymałem droższy w cenie tego wycofanego z ekspresową przesyłką. Pozdrowienia dla pana Marcina.
Odpowiedz z Techfix
2024.10.25
Dziękujemy za zaufanie
Nie polecam tego serwisu,za wymianę oleju,filtra,smarowanie, ostrzeżenie noży w traktorku(kosiarce)kontynuacja gwarancji ( tak zwaną pieczątkę pseldo serwisu)w porównaniu do tamtego roku z 250 zł krzyczą sobie od 500-1000 zł . Gość który obsługuje serwis sam nie potrafi określić dlaczego takie ceny,tłumaczenie że wszystko drogie.A więc cena oleju 800 ml to ok 35-40 zł ,zwykły filtr Stiga to ok 30 zł świeca ok 15 zł (o ile wymienią)ok 100 ml smaru,no i ostrzenie noży to chyba z tego ta suma!W tamtym roku roboczo godzina na paragonie to koszt100 złotych.NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz z Techfix
2024.10.25
Proszę o podanie nr dokumentu oraz daty odbioru sprzętu
Obsługa, to niestety dramat i przekonałem się o tym już kilkukrotnie. Klientem zainteresuje się dopiero wypraszając go na zamknięcie, więc druga gwiazdka na plus za punktualność! Szkoda, że pan za biurkiem jest zbyt zajęty polecaniem znajomemu zakupów ... w Castoramie ;)
Sam chyba też tam kupię, jeśli mają Hondy, bo nie miałem sposobności dopytać;) Powodzenia!
Odejmuję kolejną gwiazdkę po przeczytaniu odpowiedzi, która rozwiewa resztki wątpliwości.
Odpowiedz z Techfix
2024.08.20
Jak się wchodzi do sklepu i "ani me ani be ani kukuryku" tylko się zwiedza i zapomina języka w gę...ie to na koniec najprościej na obsługę zgonić że nie biegała i nie dała z 50 % rabatu
Ja też przekonałem się,że obsługa to dramat
Kupiłem myjkę Stiga w Kozienicach ale miałem awarie i chciałem nareperować w Radomiu.To jest podobnież autoryzowany serwis.Serwisant powiedział,żebym sobie jechał do Kozienic bo on mi nie zrobi tej myjki,zamknął przede mną drzwi omal mnie nie wyrzucając.Omijajcie ten sklep i serwis
Wszystkim gorąco polecam. Doskonali fachowcy Świetny sprzęt. Bardzo dobrze wszystko załatwione.