Piwnica Browar Strakacza

Piwnica Browar Strakacza Opinie

Doskonały ocena
     
4.5 | 516 Opinie
Trustindex Zweryfikowana firma
Piwnica Browar Strakacza
Napisz recenzję

Opinie

Trustindex

4.5

| 516 razem

394 sztuka
67 sztuka
17 sztuka
14 sztuka
24 sztuka
Filtr źródła
Stepan Polovinko (Goldberg)
Stepan Polovinko (Goldberg) 2026.04.25
     
Было очень вкусно, атмосфера просто отпад, очень хочу пойти сюда ещё раз
Łukasz Nowicki
Łukasz Nowicki 2026.04.21
     
Skusiłem się na skromny, lekki obiad (staram się trzymać dietę) w postaci „szpady drobiowej” z ryżem po bałkańsku… i spełnił wszystkie moje oczekiwania. Z pewnością wrócę spróbować czegoś „cięższego” np. kawarmy z baraniny lub sacz wieprzowy. Stosunek jakości do ceny super, bardzo fajna atmosfera. Lecę dopytać jak się robi ryż bałkańsku 😉
Patryk Korepta
Patryk Korepta 2026.04.20
     
Super klimatyczne miejsce z pysznym jedzeniem i super drinkami, polecam! :)
Aleksandra Dominikowska
Aleksandra Dominikowska 2026.04.18
     
Pizza przepyszna, typowo włoska inne dania też jak najbardziej super, niestety z rosołem muszę się zgodzić:(( nie jest obrzydliwy i tragiczny, do zjedzenia jak najbardziej ale smaku mu brakuje, w porównaniu do innych dań które jadłam, spory zawód. Tak czy inaczej 4 gwiazdki bo obsługa super inne dania też na plus, nad rosołkiem lekko popracować:)))
Paweł
Paweł 2026.04.17
     
Bardzo klimatyczne miejsce w Skierniewicach. Pyszne śniadania oraz bardzo bogate menu na wieczorną kolację. Szczerze polecam.
Marek Bielecki
Marek Bielecki 2026.04.15
     
Polecam, bardzo dobre jedzonko i fajna atmosfera
Em A
Em A 2026.04.07
     
Trzeba zrewidować cennik napojów, proszę państwa. To absurd, że kawa czy herbata kosztuje więcej niż w Warszawie. Zwykła herbatka prawie 20 złotych! Poza tym atmosfera fajna, obsługa ok.
Kuba Paradowski
Kuba Paradowski 2026.03.29
     
Wysokie ceny, zerowe zainteresowanie klientem Skuszeni renomą „najdroższego miejsca w Skierniewicach”, przyszliśmy uczcić mały sukces, a wyszliśmy zdegustowani. Mimo że restauracja była niemal pusta, a kelnerzy widzieli nas przy wejściu, przez ponad 20 minut nikt nie podszedł, by przyjąć zamówienie. Obsługa kompletnie ignorowała naszą obecność na sali. Przy takich cenach oczekuje się serwisu na poziomie, a nie walki o uwagę personelu. Strata czasu – wstaliśmy i wyszliśmy. Nie polecam.
Odpowiedz z Piwnica Browar Strakacza
Szanowny Panie,

bijemy się w pierś! Rozmawialiśmy z personelem i potwierdzamy Pański scenariusz.
Jedynka jak najbardziej zasłużona, a sytuacja nie powinna mieć miejsca. Doszło do nieporozumienia między załogą.
Błędy zdarzają się najlepszym, a my nie jesteśmy wyjątkiem.
Dziękujemy za zwrócenie uwagi, gdyż jest to dla nas cenna lekcja. Praca nad dobrą renomą nie kończy się nigdy.

Mamy nadzieję, że w przyszłości dadzą Państwo nam drugą szansę i jeśli taka okazja nadejdzie, wyjdą Państwo w pełni zadowoleni.
Zbigniew Pacho
Zbigniew Pacho 2026.03.15
     
Świetne miejsce, super obsługa. Jedzenie wyśmienite a tatar epicki :-) Polecam.
Iwona Zalewska
Iwona Zalewska 2026.03.15
     
Browar Strakacza jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Uwielbiam klimat jaki tam panuje - nie ma nawet w 0,5% podobnego miejsca w mieście. Pyszne jedzonko, nawet śniadanie, które miałam okazję spróbować u Was wczoraj pierwszy raz. Ogromny plus za zainteresowanie, że jesteśmy z dzieckiem. Nie zdążyliśmy się zorientować, kiedy przemiły Pan przyniósł dla córki kredki i kolorowanki. Obsługa jak zawsze TOP: doradzi, pomoże, pośmieje się. Bardzo lubię tu zaglądać. Polecam na maxa 💗

Zwiększ sprzedaż dzięki opiniom klientów. Bez kodowania.

Utwórz darmowe konto