Skusiłem się na skromny, lekki obiad (staram się trzymać dietę) w postaci „szpady drobiowej” z ryżem po bałkańsku… i spełnił wszystkie moje oczekiwania. Z pewnością wrócę spróbować czegoś „cięższego” np. kawarmy z baraniny lub sacz wieprzowy. Stosunek jakości do ceny super, bardzo fajna atmosfera. Lecę dopytać jak się robi ryż bałkańsku 😉
Pizza przepyszna, typowo włoska inne dania też jak najbardziej super, niestety z rosołem muszę się zgodzić:(( nie jest obrzydliwy i tragiczny, do zjedzenia jak najbardziej ale smaku mu brakuje, w porównaniu do innych dań które jadłam, spory zawód. Tak czy inaczej 4 gwiazdki bo obsługa super inne dania też na plus, nad rosołkiem lekko popracować:)))
Bardzo klimatyczne miejsce w Skierniewicach. Pyszne śniadania oraz bardzo bogate menu na wieczorną kolację. Szczerze polecam.
Super klimatyczne miejsce i świetne jedzonko
Dość długie oczekiwanie na dania, poza tym wszystko ok
Trzeba zrewidować cennik napojów, proszę państwa. To absurd, że kawa czy herbata kosztuje więcej niż w Warszawie. Zwykła herbatka prawie 20 złotych! Poza tym atmosfera fajna, obsługa ok.
Super miejsce, pyszne jedzenie, duże porcje i fajny klimat
Wysokie ceny, zerowe zainteresowanie klientem
Skuszeni renomą „najdroższego miejsca w Skierniewicach”, przyszliśmy uczcić mały sukces, a wyszliśmy zdegustowani. Mimo że restauracja była niemal pusta, a kelnerzy widzieli nas przy wejściu, przez ponad 20 minut nikt nie podszedł, by przyjąć zamówienie. Obsługa kompletnie ignorowała naszą obecność na sali. Przy takich cenach oczekuje się serwisu na poziomie, a nie walki o uwagę personelu. Strata czasu – wstaliśmy i wyszliśmy. Nie polecam.
Odpowiedz z Piwnica Browar Strakacza
Szanowny Panie,
bijemy się w pierś! Rozmawialiśmy z personelem i potwierdzamy Pański scenariusz.
Jedynka jak najbardziej zasłużona, a sytuacja nie powinna mieć miejsca. Doszło do nieporozumienia między załogą.
Błędy zdarzają się najlepszym, a my nie jesteśmy wyjątkiem.
Dziękujemy za zwrócenie uwagi, gdyż jest to dla nas cenna lekcja. Praca nad dobrą renomą nie kończy się nigdy.
Mamy nadzieję, że w przyszłości dadzą Państwo nam drugą szansę i jeśli taka okazja nadejdzie, wyjdą Państwo w pełni zadowoleni.
bijemy się w pierś! Rozmawialiśmy z personelem i potwierdzamy Pański scenariusz.
Jedynka jak najbardziej zasłużona, a sytuacja nie powinna mieć miejsca. Doszło do nieporozumienia między załogą.
Błędy zdarzają się najlepszym, a my nie jesteśmy wyjątkiem.
Dziękujemy za zwrócenie uwagi, gdyż jest to dla nas cenna lekcja. Praca nad dobrą renomą nie kończy się nigdy.
Mamy nadzieję, że w przyszłości dadzą Państwo nam drugą szansę i jeśli taka okazja nadejdzie, wyjdą Państwo w pełni zadowoleni.
Warto odwiedzić. Warto zjeść
Świetne miejsce, super obsługa. Jedzenie wyśmienite a tatar epicki :-) Polecam.
Browar Strakacza jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Uwielbiam klimat jaki tam panuje - nie ma nawet w 0,5% podobnego miejsca w mieście. Pyszne jedzonko, nawet śniadanie, które miałam okazję spróbować u Was wczoraj pierwszy raz. Ogromny plus za zainteresowanie, że jesteśmy z dzieckiem. Nie zdążyliśmy się zorientować, kiedy przemiły Pan przyniósł dla córki kredki i kolorowanki. Obsługa jak zawsze TOP: doradzi, pomoże, pośmieje się. Bardzo lubię tu zaglądać. Polecam na maxa 💗