Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru

Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru Értékelések

Kiváló értékelés
     
5.0 | 248 Értékelések
Trustindex Hitelesített cég
Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru
Írj véleményt

Értékelések

Trustindex

5.0

| 248 Összes

248 db
0 db
0 db
0 db
0 db
Forrás szűrő
Kovács-Somogyi Szilvia
Kovács-Somogyi Szilvia 2026.06.05
ajánlja
19 éve van jogosítványom, de összesen talán 100 km-t sem vezettem, mert mindig is nagyon szorongtam a vezetéstől, és úgy éreztem, csak szerencsém volt, hogy nem történt baj, amikor volán mögé ültem. Nulla rutinnal és egy nagyon nagy adag szorongással kezdtem kutatni olyan oktató után, aki kifejezetten újrakezdő vezetőkre specializálódott. Így találtam rá Pálinkás Mihály-VezetésGurura, és a róla olvasott vélemények alapján rögtön egy 10 alkalmas újrakezdő vezetés csomagba vágtam bele. Életem egyik legjobb döntése volt, Mihálynál jobb oktatót nem is találhattam volna. Maximálisan rám szabta az alkalmakat, és már a legelső alkalommal nagyon szimpatikus volt, hogy valóban felmérte, milyen negatív élményeim voltak és innen hova szeretnék eljutni. Olyan konkrét kapaszkodókat adott a vezetéshez, parkoláshoz, amiket előtte soha senkitől nem hallottam. Ez az empátia és gyakorlatiasság rengeteget segített, és folyamatosan éreztem, hogy egyre kevésbé szorongok, amikor vezetésre kerül a sor. A legfontosabb célom az volt, hogy a kisfiamat el tudjam vinni bölcsibe, de az útvonal cseppet sem kezdőbarát, (főútvonal, több emelkedős lámpa, zebrák és még alagút is) így nem igazán tudtam elképzelni, amikor belevágtunk, hogy hogyan fogom ezt megugrani. Mire a 10. alkalommal találkoztunk, már arról tudtam beszámolni, hogy előző nap teljesen egyedül mentem a kisfiamért, két nappal később pedig már úgy tudtam vezetni a reggeli és a délutáni csúcsforgalomban, hogy még a váratlan helyzetek kezelése is probléma nélkül ment. Külön hálás vagyok azért, hogy amint lehetett, átültünk a saját autónkba, így a 10 alkalom végén nem azzal szembesültem, hogy csak a tanulóautót mertem vezetni, hanem kialakult az a magabiztosságom is, ami a saját autó vezetéséhez szükséges. Misi olyan türelemmel kísért végig ezen az úton, hogy amikor beültem mellé, tanulónak éreztem magam, de egy percig sem bénának, ami nagyon felszabadító élmény volt. Az a nyugalom, ami árad belőle, átragadt rám is már az első percekben, akkor is, amikor még 140-es pulzussal ültem be vezetni (nem költői túlzás :D). Nem tudok elég hálás lenni, hogy végül őt választottam, mert gyökeresen megváltoztatta a vezetéshez való hozzáállásom. Évekig cipeltem ezt a terhet, hogy nem merek vezetni, és Misi mindössze 1,5 hónap alatt segített leküzdeni. Mindenkinek jó szívvel ajánlom, tökéletes választás, ha újrakezdő vezetésről van szó.
Szilvi Kovács-Somogyi
Szilvi Kovács-Somogyi 2026.06.05
     
19 éve van jogosítványom, de összesen talán 100 km-t sem vezettem, mert mindig is nagyon szorongtam a vezetéstől, és úgy éreztem, csak szerencsém volt, hogy nem történt baj, amikor volán mögé ültem. Nulla rutinnal és egy nagyon nagy adag szorongással kezdtem kutatni olyan oktató után, aki kifejezetten újrakezdő vezetőkre specializálódott. Így találtam rá Pálinkás Mihály-VezetésGurura, és a róla olvasott vélemények alapján rögtön egy 10 alkalmas újrakezdő vezetés csomagba vágtam bele. Életem egyik legjobb döntése volt, Mihálynál jobb oktatót nem is találhattam volna. Maximálisan rám szabta az alkalmakat, és már a legelső alkalommal nagyon szimpatikus volt, hogy valóban felmérte, milyen negatív élményeim voltak és innen hova szeretnék eljutni. Olyan konkrét kapaszkodókat adott a vezetéshez, parkoláshoz, amiket előtte soha senkitől nem hallottam. Ez az empátia és gyakorlatiasság rengeteget segített, és folyamatosan éreztem, hogy egyre kevésbé szorongok, amikor vezetésre kerül a sor. A legfontosabb célom az volt, hogy a kisfiamat el tudjam vinni bölcsibe, de az útvonal cseppet sem kezdőbarát, (főútvonal, több emelkedős lámpa, zebrák és még alagút is) így nem igazán tudtam elképzelni, amikor belevágtunk, hogy hogyan fogom ezt megugrani. Mire a 10. alkalommal találkoztunk, már arról tudtam beszámolni, hogy előző nap teljesen egyedül mentem a kisfiamért, két nappal később pedig már úgy tudtam vezetni a reggeli és a délutáni csúcsforgalomban, hogy még a váratlan helyzetek kezelése is probléma nélkül ment. Külön hálás vagyok azért, hogy amint lehetett, átültünk a saját autónkba, így a 10 alkalom végén nem azzal szembesültem, hogy csak a tanulóautót mertem vezetni, hanem kialakult az a magabiztosságom is, ami a saját autó vezetéséhez szükséges. Misi olyan türelemmel kísért végig ezen az úton, hogy amikor beültem mellé, tanulónak éreztem magam, de egy percig sem bénának, ami nagyon felszabadító élmény volt. Az a nyugalom, ami árad belőle, átragadt rám is már az első percekben, akkor is, amikor még 140-es pulzussal ültem be vezetni (nem költői túlzás :D). Nem tudok elég hálás lenni, hogy végül őt választottam, mert gyökeresen megváltoztatta a vezetéshez való hozzáállásom. Évekig cipeltem ezt a terhet, hogy nem merek vezetni, és Misi mindössze 1,5 hónap alatt segített leküzdeni. Mindenkinek jó szívvel ajánlom, tökéletes választás, ha újrakezdő vezetésről van szó.
Krisztina Czapkó
Krisztina Czapkó 2026.06.03
     
Bő 10 év kihagyás után lehetetlen küldetésnek tűnt számomra, hogy az új családi autónkkal közlekedni tudjak, mindemellett sosem szerettem igazán vezetni. Abban biztos voltam, hogy szükségem lesz újrakezdő vezetés órákra és nagyon örülök, hogy ehhez Misit választottam. Misi figyelmes, türelmes oktató, akiből árad a nyugalom, valóban "Semmi Stressz" légközben telnek az órák. Nagyon hasznos gyakorlati tanácsokat adott az első perctől kezdve, illetve ha bármilyen kérdésem/kérésem volt a gyakorlással vagy akár konkrét útvonalakkal kapcsolatban, azt beillesztette az órába. A 10 alkalmas csomag felénél járva már nem csupán nem tartottam a vezetéstől, hanem vártam a következő gyakorló alkalmat. Először érzem azt, hogy vezetés öröm is lehet, és ezért nagyon hálás vagyok! Mindenkinek, aki újrakezdésen gondolkodik, jó szívvel ajánlom "Pálinkás Mihály-VezetésGuru" -t, én a budapesti vezetés gyakorlásához is őt fogom választani.
Krisztina Czapkó
Krisztina Czapkó 2026.06.03
ajánlja
Bő 10 év kihagyás után lehetetlen küldetésnek tűnt számomra, hogy a családi autónkkal közlekedni tudjak, mindemellett sosem szerettem igazán vezetni. Abban biztos voltam, hogy szükségem lesz újrakezdő vezetés órákra és nagyon örülök, hogy ehhez Misit választottam. Misi figyelmes, türelmes oktató, akiből árad a nyugalom, valóban "Semmi Stressz" légközben telnek az órák. Nagyon hasznos gyakorlati tanácsokat adott az első perctől kezdve, illetve ha bármilyen konkrét kérdésem/kérésem volt a gyakorlással vagy akár konkrét útvonalakkal kapcsolatban, azt beillesztette az órába. A 10 alkalmas csomag felénél járva már nem csupán nem tartottam a vezetéstől, hanem vártam a következő gyakorló alkalmat. Először érzem azt, hogy vezetés öröm is lehet, és ezért nagyon hálás vagyok! Mindenkinek, aki újrakezdésen gondolkodik, jó szívvel ajánlom "Pálinkás Mihály-VezetésGuru" -t, én a budapesti vezetés gyakorlásához is őt fogom választani.
Enikő Tóth
Enikő Tóth 2026.05.28
     
Bár a jogosítványomat már évekkel ezelőtt megszereztem, rutinom nem volt, ezért sokáig nem mertem vezetni. Türelmesen, nyugodtan és érthetően kaptam segítséget valós forgalmi helyzetekben, így fokozatosan visszanyertem az önbizalmamat. Minden órán biztonságban éreztem magam, és egyre magabiztosabban vezettem. Neki köszönhetően ma már önállóan és nyugodtan vezetek a forgalomban is. Szívből ajánlom mindenkinek, aki szeretné leküzdeni a vezetéstől való félelmét! :)
Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru válasza 2026.05.31
Kedves Enikő!

Nagyon szépen köszönöm ezt a kedves visszajelzést! Számomra a legnagyobb elismerés látni azt a folyamatot, ahogy egy újrakezdő sofőr a Semmi Stressz-nél nyeri vissza a magabiztosságát.

A Semmi Stressz Vezetésoktatás-VezetésGuru pontosan azért jött létre, hogy a budapesti gyakorlóvezetés ne a gyomorgörcsről, hanem a biztonságos fejlődésről szóljon. Sokan vannak, akiknek évek óta zsebben van a jogosítványuk, de rutin híján nem mernek autóba ülni. Az ilyen valós, budapesti forgalmi helyzetekben nyújtott, türelmes és megértő segítségnyújtás és ezáltal a vezetéstől való félelem teljes leküzdése a legfőbb küldetésünk.

Örömmel tölt el, hogy ma már te is önállóan és teljesen nyugodtan vezetsz a sűrű budapesti és környéki forgalomban! Köszönöm a szívből jövő ajánlást!
Stressz és balesetmentes, örömteli kilométereket kívánok neked a Ford-dal! 🚗🏁🙂

Üdvözlettel,
Pálinkás Mihály – Vezetésguru
Okleveles Gépjárművezető-Szakoktató
Semmi Stressz Vezetésoktatás
Sándorné Szabó
Sándorné Szabó 2026.05.24
     
3 alkalmas parkolás oktatáson vettem részt. Mihály nagyon jól oktat, türelmes és jól magyarázta a dolgokat, többször is, ha kellett. Nagyon elégedett voltam, szívesen ajánlom mindenkinek.
Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru válasza 2026.05.31
Kedves Judit!

Nagyon szépen köszönöm ezt a kedves visszajelzést, igazán jólesnek a szavaid! A párhuzamos és merőleges parkolás Gödön és Vácon is sokak számára a leginkább stresszes feladat, ezért is fantasztikus volt látni a fejlődésedet a mindössze 3 alkalom alatt a saját autóddal, ami nem mondható kis városi méretűnek! 🙂

A Semmi Stressz Vezetésoktatás-VezetésGuru oktatójaként számomra a budapesti gyakorlóvezetés akkor igazán sikeres, ha a diákjaim a legszűkebb helyeken is teljesen magabiztosan tudnak megállni. Ez a célzott parkolás oktatás pontosan azért lett kifejlesztve és kiegészítve plusz módszerekkel a megszokottakhoz képest, hogy maximális türelemmel és érthető magyarázatokkal, lépésről lépésre, gyomorgörcs nélkül alakítsuk ki a tökéletes térlátást és rutint és a szűk parkolóhelyekre is be tudj parkolni nem csak kisebb városi autókkal, hanem kombi és nagyobb SUV autókkal is, mint a mélygarázsok, áruházak teremgarázs parkolói.

Használd bátran és büszkén az új tudást, és kívánok neked rengeteg nyugodt parkolást a budapest és környéki, gödi, váci utakon!
Stressz és balesetmentes, magabiztos parkolásokat kívánok neked az Skoda Octavia-val! 🚗🏁🙂
Csontos Judit
Csontos Judit 2026.05.24
ajánlja
3 alkalmas parkolás oktatáson vettem részt. Mihály nagyon jól oktat, türelmes és jól magyarázta a dolgokat, többször is, ha kellett. Nagyon elégedett voltam, szívesen ajánlom mindenkinek.
Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru válasza 2026.05.31
Kedves Judit!

Nagyon szépen köszönöm ezt a kedves visszajelzést, igazán jólesnek a szavaid! A párhuzamos és merőleges parkolás Gödön és Vácon is sokak számára a leginkább stresszes feladat, ezért is fantasztikus volt látni a fejlődésedet a mindössze 3 alkalom alatt a saját autóddal, ami nem mondható kis városi méretűnek! 🙂

A Semmi Stressz Vezetésoktatás-VezetésGuru oktatójaként számomra a budapesti gyakorlóvezetés akkor igazán sikeres, ha a diákjaim a legszűkebb helyeken is teljesen magabiztosan tudnak megállni. Ez a célzott parkolás oktatás pontosan azért lett kifejlesztve és kiegészítve plusz módszerekkel a megszokottakhoz képest, hogy maximális türelemmel és érthető magyarázatokkal, lépésről lépésre, gyomorgörcs nélkül alakítsuk ki a tökéletes térlátást és rutint és a szűk parkolóhelyekre is be tudj parkolni nem csak kis városi autókkal, hanem kombi és nagyobb SUV autókkal is, mint a mélygarázsok, áruházak teremgarázs parkolói.

Használd bátran és büszkén az új tudást, és kívánok neked rengeteg nyugodt parkolást a budapest és környéki, gödi, váci utakon!
Stressz és balesetmentes, magabiztos parkolásokat kívánok neked az Skoda Octavia-val! 🚗🏁🙂
Judit Csilla Markos
Judit Csilla Markos 2026.05.14
     
23 éve nem vezettem, a kollégáimtól kaptam nyugdíjba vonulásom alkalmával a többéves ígérgetésem beváltására egy ajándékutalványt. Pálinkás Mihály-VezetésGuru végtelen türelemmel viselt el :-) az az órákon tökéletesen megvalósult a szlogen: Stresszmentes gyakorlóvezetés Budapesten, kiegészítve az agglomerációval a kedvemért. A szemléletes magyarázatok sokat segítettek a régen elfelejtett dolgok felidézésében.
Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru válasza 2026.05.17
Kedves Csilla!

Nagyon szépen köszönöm ezeket a kedves és megható szavakat, örülök a sikerének!

Teljesen természetes, hogy a mai rohanó fővárosi csúcsforgalom vagy egy hosszabb kihagyás bizonytalanságot szül az emberben. A Semmi Stressz vezetésoktatás - VezetésGuru pontosan azt jelenti, hogy nincsen siettetés, nincsen feszültség, csak tiszta és érthető iránymutatás, mentorálás. Igazi példakép Csilla a környezete számára is, hiszen fantasztikus elszántsággal és figyelemmel csinálta végig a budapesti és Pest megyei gyakorló vezetés órákat.

Köszönöm a megtisztelő bizalmát, hogy engem választott. Stressz és balesetmentes, élményekkel teli autóvezetést kívánok Önnek Budapesten és a Pest megyei utakon is a saját autóval! 🚗🏁🙂

Üdvözlettel,
Pálinkás Mihály – Vezetésguru
Okleveles Gépjárművezető-Szakoktató
Semmi Stressz Vezetésoktatás
Huszti Mariann
Huszti Mariann 2026.05.01
ajánlja
Azért kerestem meg Misit, mert a jogosítvány megszerzése után szükségesnek éreztem a gyakorlati tudásom megerősítését. Számomra hatalmas pozitívum volt, hogy saját autóval gyakoroltunk. Alapos felmérés előzte meg a közös gyakorlást. Misi türelmes, empatikus, figyel az egyéni igényekre, neki köszönhetően nőtt az önbizalmam és a bátorságom a vezetést illetően. Mindenkinek ajánlom!!!
Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru válasza 2026.05.10
Kedves Mariann!
Nagyon köszönöm a bizalmadat és ezt a részletes visszajelzést! Mint a Semmi Stressz Vezetésoktatás alapítója, rendkívül fontosnak tartom, hogy a Pálinkás Mihály – VezetésGuru név egyet jelentsen a biztonsággal, szakmai mentorálással és a támogató légkörrel a még bizonytalan hölgyeknek, uraknak.

Sokan vannak, akik a vizsga után bizonytalannak érzik magukat, ezért is tartom küldetésemnek a jogosítvány utáni gyakorló vezetést saját autóval. Örülök, hogy az előzetes állapotfelmérés és a Semmi Stressz
személyre szabott módszertanom segített neked is az önbizalmad és a bátorságod megerősítésében a forgalomban.

Célom, hogy a türelmes, Semmi Stressz vezetésoktatás Mogyoród területén a már jogosítvánnyal rendelkező, de bizonytalan sofőröknek is elérhető legyen. Köszönöm, hogy kiemelted a Facebook oldalamat is, büszke vagyok a Vezetésguru közösségére!

Stressz és balesetmentes közlekedést és sok magabiztos kilométert kívánok a saját autóddal!🙂🚗🏁

Üdvözlettel,
Pálinkás Mihály – Vezetésguru
Okleveles Gépjárművezető-Szakoktató
Semmi Stressz Vezetésoktatás
Mariann Huszti
Mariann Huszti 2026.05.01
     
Azért kerestem meg Misit, mert a jogosítvány megszerzése után szükségesnek éreztem a gyakorlati tudásom megerősítését. Számomra hatalmas pozitívum volt, hogy saját autóval gyakoroltunk. Alapos felmérés előzte meg a közös gyakorlást. Misi türelmes, empatikus, figyel az egyéni igényekre, neki köszönhetően nőtt az önbizalmam és a bátorságom a vezetést illetően. Mindenkinek ajánlom!!! Facebookon a Pálinkás Mihály - VezetésGuru oldalon is megtalálható.
Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru válasza 2026.05.10
Kedves Mariann!
Nagyon köszönöm a bizalmadat és ezt a részletes visszajelzést! Mint a Semmi Stressz Vezetésoktatás alapítója, rendkívül fontosnak tartom, hogy a Pálinkás Mihály – VezetésGuru név egyet jelentsen a biztonsággal, szakmai mentorálással és a támogató légkörrel a még bizonytalan hölgyeknek, uraknak.

Sokan vannak, akik a vizsga után bizonytalannak érzik magukat, ezért is tartom küldetésemnek a jogosítvány utáni gyakorló vezetést saját autóval. Örülök, hogy az előzetes állapotfelmérés és a Semmi Stressz
személyre szabott módszertanom segített neked is az önbizalmad és a bátorságod megerősítésében a forgalomban.

Célom, hogy a türelmes, Semmi Stressz vezetésoktatás Mogyoród területén a már jogosítvánnyal rendelkező, de bizonytalan sofőröknek is elérhető legyen. Köszönöm, hogy kiemelted a Facebook oldalamat is, büszke vagyok a Vezetésguru közösségére!

Stressz és balesetmentes közlekedést és sok magabiztos kilométert kívánok a saját autóddal!🙂🚗🏁

Üdvözlettel,
Pálinkás Mihály – Vezetésguru
Okleveles Gépjárművezető-Szakoktató
Semmi Stressz Vezetésoktatás
Erika Toth
Erika Toth 2026.04.30
     
Mihály egy nagyon korrekt és laza oktató. Mindig nyugodt volt, nem stresszelt feleslegesen, és érthetően magyarázott el mindent. Mellette sokkal könnyebb volt belejönni a vezetésbe, mert nem paráztatott, hanem segített, ha hibáztam. Az órák mindig jó hangulatban teltek, lehetett kérdezni bármit, és mindig normálisan válaszolt. Látszik, hogy ért a dolgához, és tényleg az a célja, hogy megtanítson vezetni, nem csak „letudja” az órákat. Ha valaki egy normális, türelmes oktatót keres, szerintem Mihály jó választás. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki egy megbízható és profi oktatót keres.
Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru válasza 2026.05.10
Kedves Erika!
Nagyon köszönöm ezt a kedves és részletes visszajelzést! Mint a Semmi Stressz Vezetésoktatás alapítója, szakoktatója, a legfőbb célom pontosan az, amit leírtál a szorongásmentes, stresszmentes, logikus és türelmes tanítás.

Örülök, hogy a Semmi Stressz módszerem segített neked is stressz nélkül beletanulni a budapesti forgalomba. Hiszem, hogy a Pálinkás Mihály-VezetésGuru névhez fűződő szakmai hitelesség alapja a nyugalom, hiszen egy türelmes vezetésoktató mellett sokkal gyorsabban és mélyebben rögzül a tudás.

Köszönöm az ajánlást, stressz és balesetmentes közlekedést kívánok neked a budapesti utakon! 🚗🏁🙂

Üdvözlettel,
Pálinkás Mihály – VezetésGuru
Semmi Stressz Vezetésoktatás
Zitas Feli
Zitas Feli 2026.04.13
     
Több mint 10 éve szereztem a jogosítványomat, azonban nem volt lehetőségem vezetni. Egy ideje már gondolkodtam rajta, hogy aktív vezetési tudást kéne szereznem. Nagyon örülök neki hogy P. Mihályhoz kerültem (küldték nekem az elérhetőségèt). Végtelen türelemmel, nyugodt légkörben, lépésről lépésre vettük át a hiányosságaimat a vezetés terén. Külön tetszett, hogy a vezetést nemcsak gyakorlati hanem elméleti szinten is tanította, hogy megértsük hogyan és mi is történik vezetés, manőverezés közben. Abszolút igényre szabott oktatást kaptam. Maximális elègedettségel bátran ajánlom bárkinek, aki bizonytalan mèg az önálló vezetésben. Annyira sokat fejlődtem a vele való vezetés órák óta, hogy már másodmagammal el merek indulni akkor is ha az utasomnak nincs jogosítványa. De tudom, hogy ez még csak a kezdet. Vicces, de vezetés közben sokszor eszembejutnak a tanításai.🙂 Mindent nagyon szépen köszönök! Üdv, Németh Zita
Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru válasza 2026.04.19
Kedves Zita!

Köszönöm ezt a részletes visszajelzést! Külön öröm számomra, hogy több mint 10 év kihagyás után itt találtad meg azt a biztonságot, amivel végül elindultál az önállóság útján.

A VezetésGuru hitvallása pontosan az, amit Te is tapasztaltál: az újrakezdő vezetés nem csupán a kormány tekeréséről szól, hanem a belső gátak feloldásáról is. A Semmi Stressz Vezetésoktatás módszertanának lényege, hogy az elméleti összefüggések megértésével adjunk logikai vázat a gyakorlatnak hiszen aki érti, mi történik az autóval manőverezés közben, az nem félni fog, hanem irányítani.

Büszke vagyok a fejlődésedre, és arra, hogy már utasokkal is magabiztosan útra kelsz! Ez a valódi cél: hogy a tanításaim ne csak „vicces emlékek”, hanem éles helyzetben is beugró, életmentő rutinok legyenek. Az okleveles gépjárművezető szakoktatói háttér és a türelmes mentorálás a Semmi Stressz-nél mindig kéz a kézben jár, hogy mindenki a saját tempójában érhessen célba.

További balesetmentes és élvezetes kilométereket kívánok! Ne feledd: ez még csak a kezdet, a szabadság mostantól a Tiéd!🚗🏁🙂

Üdvözlettel,
Pálinkás Mihály – VezetésGuru
Okleveles Gépjárművezető-Szakoktató
A stresszmentes vezetés szakértője
Enikő Gábor
Enikő Gábor 2026.04.05
ajánlja
Több évtized kihagyás után kezdtem újra a vezetést, szinte teljesen a nulláról, ezért nagyon fontos volt számomra, hogy jó kezekbe kerüljek. Pálinkás Mihály – VezetésGuru a legjobb választás volt!!! Nyugodt, támogató jelenléte, nagy szakértelme és empatikus hozzáállása rengeteget segített, és tényleg „Semmi Stressz” nem volt az órákon. Amitől korábban tartottam, az szép lassan megszelídült, a fejlődés pedig meglepően gyors volt. Eredetileg csak annyi volt a célom, hogy autóval eljussak A-ból B-be, de a vezetés végül igazi élménnyé vált. Nagyon hálás vagyok érte, és minden újrakezdőnek szívből ajánlom Misit!
Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru válasza 2026.04.19
Kedves Enikő!

Hálásan köszönöm ezt a fantasztikus visszajelzést! Megható látni, hogy több évtizednyi kihagyás után nálunk nemcsak a közlekedés technikai alapjait kaptad vissza, hanem a vezetés valódi élményét is.

A VezetésGuru küldetése pontosan ez: bebizonyítani, hogy a „nulláról indulva” is el lehet jutni a magabiztosságig. A Semmi Stressz Vezetésoktatás módszertanát azért fejlesztettem ki, hogy az olyan kritikus helyzetek, amiktől korábban tartottál, okleveles gépjárművezető szakoktatói felügyelet mellett szép lassan rutinná és biztonsággá szelídüljenek.

Külön öröm számomra, hogy az A-ból B-be jutás mellett már az út élvezete is megérkezett számodra. Ez a Semmi Stressz Vezetésoktatás lényege: nyugalom, empátia és professzionális szakértelem minden egyes megtett kilométeren.

Balesetmentes közlekedést és sok-sok örömteli pillanatot kívánok a volán mögött! 🚗🙂

Üdvözlettel,
Pálinkás Mihály – VezetésGuru
Réka Ballán
Réka Ballán 2026.03.29
     
Csak ajánlani tudom mindenkinek! Rutinos ,türelmes ,kedves oktató…
Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru válasza 2026.03.31
Kedves Réka!
Nagyon köszönöm a kedves szavakat, az ajánlást és az 5 csillagos értékelést!
Számomra a türelem és a nyugodt légkör alapvető, hiszen a
VezetésGuru - Semmi Stressz módszer lényege pontosan az, hogy mindenki feszültségmentesen, a saját tempójában fejlődhessen. Örülök, hogy pozitív élmény volt számodra a budapesti gyakorlóvezetés. További stressz és balesetmentes és magabiztos utakat kívánok! 🚗🏁🙂

Üdvözlettel:
Pálinkás Mihály – VezetésGuru
Okleveles Gépjárművezető-Szakoktató
A stresszmentes vezetés szakértője
Nikoletta B.
Nikoletta B. 2026.02.16
     
Tavaly év végén határoztam el, hogy több mint 10 évvel a jogosítvány megszerzése után adok magamnak még egy esélyt, hogy vezessek. Mihály órái nyugodt és laza légkörben zajlanak, nem csak azt tanítja, hogy kezeljük a járművet, hanem azt is hogy mit miért teszünk. Időt és energiát szán arra, hogy ne csak betanult járműkezelést, manőverezést végezzünk, hanem értsük a miérteket is, hiszen minden szituáció más és más. Mindezt végtelen türelemmel és humorral fűszerezve, nem beszélve a játékos szemléltető eszközökről a parkolást tanító órákon:) Ez úton is köszönöm a sok segítséget és a sok türelmet!
Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru válasza 2026.02.25
Kedves Niki!

Örülök a sikerednek és köszönöm a kedves és részletes értékelésed! Olvasva a soraidat, eszembe jutott az első óránk, és az a hatalmas út, amit azóta megtettél. Egy évtizednyi kihagyás után újra a volán mögé ülni hatalmas bátorságra vall, és büszke vagyok rá, hogy én kísérhettelek végig ezen a folyamaton.

A VezetésGuru hitvallása pontosan az, amit te is kiemeltél: a gyakorlóvezetés Budapest sűrű forgalmában nem csak technikai manőverek sorozata. Számomra a Semmi Stressz újrakezdő vezetés lényege a magabiztosság visszaadása saját módszerekkel és a „miértek” megértése. Hiszem, hogy ha érted az autó működését és a forgalmi helyzetek logikáját, valódi szakoktató mentorálásával és támogatással a félelem helyét átveszi a tudatosság és a biztonságérzet.

Külön örülök, hogy a játékos parkolási szemléltető eszközeim és a humorom segítettek oldani a kezdeti feszültséget. A tanulás és a vezetés újrakezdés akkor a leghatékonyabb, ha közben jól is érezzük magunkat!

Balesetmentes, örömteli kilométereket kívánok neked, és ne feledd: most már magabiztosan, stresszmentesen uralod az utat!

Üdvözlettel:
Pálinkás Mihály – VezetésGuru
Okleveles Gépjárművezető-Szakoktató
A stresszmentes vezetés szakértője
Zsófia Béres
Zsófia Béres 2026.01.29
     
Nagyon örülök, hogy Pálinkás Mihály-VezetésGuruhoz kerültem és, hogy a segítségével módomban állt gyakorlóvezetésen részt venni Dunakeszin és vonzáskörzetében. Nekem 20 év utàn a váltós autóhoz való visszaszokásban kellett segítséget kérnem és teljesen pozitív élmény volt. Végig egy nagyon türelmes, figyelmes oktató mellett sikerült visszaszerezni az önbizalmamat a váltóval kapcsolatban, ami egyedül biztos ne ment volna ilyen zökkenőmentesen. Nagyon köszönöm a segítséget, mindenkinek csak ajánlani tudom! 🙏🤍☺️
Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru válasza 2026.02.05
Kedves Zsófi!

Köszönöm ezt a kedves visszajelzést!
Olvasva a soraidat, az jutott eszembe, hogy a legtöbben, akik 20 vagy több év kihagyás után keresnek meg Budapest és környékéről, attól tartanak, hogy a technika (a váltó, a kuplung, a motorhang) kifog rajtuk, nem beszélve az emelkedőn elindulásról visszagurulás nélkül, ami a fő mumus.
A Semmi Stressz módszerrel nem csak a váltót kezeljük, hanem azt a belső bizonytalanságot is, ami ilyenkor természetes.
Én hiszek abban, hogy stresszmentes Szakoktatói coaching szemléletű mentorálás mellett az önbizalom visszaszerzése legalább olyan fontos a magabiztos autóvezetésben, mint a rükverc megtalálása vagy a visszaváltás. Megtapasztaltad a gyakorló vezetés órákon Dunakeszin is, hogy a VezetésGuru-nál nem csak "oktatóórák" vannak, hanem közös sikerek gyomorgöcs, siettetés és stressz nélkül, mosolyogva.
Stressz és balesetmentes magabiztos autózást kívánok neked a továbbiakban is!🚘🏁🙂

Pálinkás Mihály – VezetésGuru
Zsófia Béres
Zsófia Béres 2026.01.29
ajánlja
Nagyon örülök, hogy Pálinkás Mihály-VezetésGuruhoz kerültem és, hogy a segítségével módomban állt gyakorlóvezetésen részt venni Dunakeszin és vonzáskörzetében. Nekem 20 év utàn a váltós autóhoz való visszaszokásban kellett segítséget kérnem és teljesen pozitív élmény volt. Végig egy nagyon türelmes, figyelmes oktató mellett sikerült visszaszerezni az önbizalmamat a váltóval kapcsolatban, ami egyedül biztos ne ment volna ilyen zökkenőmentesen. Nagyon köszönöm a segítséget, mindenkinek csak ajánlani tudom! 🙏🤍☺️
Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru válasza 2026.02.05
Kedves Zsófi!

Köszönöm ezt a kedves visszajelzést!
Olvasva a soraidat, az jutott eszembe, hogy a legtöbben, akik 20 vagy több év kihagyás után keresnek meg Budapest és környékéről, attól tartanak, hogy a technika (a váltó, a kuplung, a motorhang) kifog rajtuk, nem beszélve az emelkedőn elindulásról visszagurulás nélkül, ami a fő mumus.
A Semmi Stressz módszerrel nem csak a váltót kezeljük, hanem azt a belső bizonytalanságot is, ami ilyenkor természetes.
Én hiszek abban, hogy stresszmentes Szakoktatói coaching szemléletű mentorálás mellett az önbizalom visszaszerzése legalább olyan fontos a magabiztos autóvezetésben, mint a rükverc megtalálása vagy a visszaváltás. Megtapasztaltad a gyakorló vezetés órákon Dunakeszin is, hogy a VezetésGuru-nál nem csak "oktatóórák" vannak, hanem közös sikerek gyomorgöcs, siettetés és stressz nélkül, mosolyogva.
Stressz és balesetmentes magabiztos autózást kívánok neked a továbbiakban is!🚘🏁🙂

Pálinkás Mihály – VezetésGuru
Patrik Kiss
Patrik Kiss 2025.11.23
     
Az élet egy olyan szakaszába érkeztem, mikor eljött az ideje annak, hogy túllépjek a tíz évnyi kihagyáson és a korábbi, kissé traumatikus tanulási élményeimen. Szerencsére a remek értékeléseknek köszönhetően hamar rátaláltam Misire, és itt szeretném is megragadni az alkalmat, hogy csatlakozzak a maximális értékelések sorához. Akik hasonló helyzetben vannak, ennél jobbat nem kívánhatnának: megértést, türelmet, és persze szakmai profizmust. Így elég könnyen át tud alakulni a távolságtartás izgatottsággá, majd az izgatottság élménnyé. Köszönöm szépen!
Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru válasza 2025.12.04
Kedves Patrik!
Örülök, hogy a Semmi Stressz Vezetésoktatást választottad és a gyakorlóvezetés órák által te is magabiztos autóvezető lettél!
Stressz és balesetmentes, élményekkel teli vezetést kívánok neked a saját autóval is! 🚗🏁🙂
Pálinkás Mihály-VezetésGuru
Okleveles Gépjárművezető-Szakoktató
David Pusztai
David Pusztai 2025.11.06
ajánlja
Nem egyszerűen zseniális oktató, de általában véve fantasztikus pedagógus, enciklopédikus tudással a forgalomról, gépjárművekről, közlekedési rendszerről. Abszolút zseni - Mihály a jó választás, ha újrakezdésen gondolkoztok.
Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru válasza 2025.11.11
Kedves Dávid!
Köszönet a véleményért!
Örülök, hogy már te is a Semmi Stressz Újrakezdő vezetők táborát erősíted és hatalmas örömet okoz a magabiztos vezetés Budapesten és a vidéki újtaidon is.
Stressz és balesetmentes autóvezetést kívánok a Volvo-val is! 🚘🏁🙂
Pálinkás Mihály-VezetésGuru
David Pusztai
David Pusztai 2025.11.06
     
Nem egyszerűen zseniális oktató, de általában véve fantasztikus pedagógus, enciklopédikus tudással a forgalomról, gépjárművekről, közlekedési rendszerről. Abszolút zseni - Ő a jó választás, ha újrakezdésen gondolkoztok.
Semmi Stressz vezetés oktatás-VezetésGuru válasza 2025.11.11
Kedves Dávid!
Köszönet a véleményért!
Örülök, hogy már te is a Semmi Stressz Újrakezdő vezetők táborát erősíted és hatalmas örömet okoz a magabiztos vezetés Budapesten és a vidéki újtaidon is.
Stressz és balesetmentes autóvezetést kívánok a Volvo-val is! 🚘🏁🙂
Pálinkás Mihály-VezetésGuru
Okleveles Gépjárművezető-Szakoktató

Növeld az eladásaidat vásárlói értékelésekkel. Programozás nélkül.

Ingyenes fiók létrehozása